Oxynarium

Biały Kamień 2 lok. U4, Warszawa

Do 26% zniżki na Hyperbaric Chamber w Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna Warszawa | Oxynarium

Wybierz opcję

Wyróżniki

Czysty tlen odżywi każdą Twoją komórkę, a Ty w sposób naturalny zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sesja tlenoterapii hiperbarycznej (60 min) w komorze 1,3 ATA

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: 60-minutowy seans w komorze hiperbarycznej
 • podczas seansu można czytać gazetę, książkę lub korzystać z tabletu
 • więcej informacji na stronie https://oxynarium.pl/

Sesja tlenoterapii hiperbarycznej (90 min) w komorze 1,3 ATA

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: 90-minutowy seans w komorze hiperbarycznej
 • podczas seansu można czytać gazetę, książkę lub korzystać z tabletu
 • więcej informacji na stronie https://oxynarium.pl/

Pakiet 5 zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej (po 60 min) w komorze 1,3 ATA

Szczegóły:

W łagodnej komorze hiperbarycznej spędzisz około godziny, dlatego ubierz się tak, abyś czuł się przez ten czas wygodnie. Pamiętaj również, że temperatura w łagodnej komorze hiperbarycznej jest o kilka stopni wyższa, dlatego zachęcamy do ubrania się przewiewnie. Zalecamy wybrać tworzywa naturalne, czyli takie, które nie wywołają tarć elektrostatycznych. Biżuterię, zegarki i inne ostre przedmioty lepiej pozostaw w domu. Nie będziesz mógł ich mieć na sobie w kapsule.

Sesje wykonywane w łagodnych komorach hiperbarycznych są nieinwazyjną metodą niosącą wsparcie w codziennym funkcjonowaniu naszego organizmu. Do tego typu seansów nie występują żadne ograniczenia wiekowe. Z seansów łagodnej terapii hiperbarycznej mogą zatem korzystać zarówno osoby starsze, jak i dzieci. Mimo to, niektóre osoby powinny unikać sesji w łagodnych komorach hiperbarycznych. Do takich klientów należą:

 • osoby w ciąży
 • osoby z rozrusznikiem serca
 • osoby po zabiegu operacyjnym w okolicach klatki piersiowej, jamy brzusznej i ucha
 • osoby z niektórymi chorobami płuc
 • osoby w trakcie przeziębienia lub z gorączką
 • osoby z zapaleniem ucha
 • osoby borykające się z zapaleniem nerwu wzrokowego

Każdą wątpliwość należy skonsultować z lekarzem pierwszego kontaktu.

Przeciwwskazania bezwzględne:

odma samoistna (przebyta kiedykolwiek), rozedma z retencją CO2, wrodzona sferocytoza, padaczka (epilepsja), wszelkie zabiegi chirurgiczne – jeśli zostały wykonane w okresie krótszym niż 3 miesiące od dnia wizyty, gorączka powyżej 38 stopni w dniu wizyty, wszczepiony aparat słuchowy, rozrusznik serca, ostre stany zapalne uszu (w dniu wizyty), zapalenie nerwu wzrokowego (w dniu wizyty), zaćma (w dniu wizyty), stan wskazujący na spożycie alkoholu lub środków odurzających, ciąża (niezależnie od stadium), infekcje wirusowe, aktualnie przyjmowanie leków: bleomycyny, bcsplatyny, doksorubicyny, sulfamylonu, disulfiramu, mafenide acetale, octan mafenide.

Przeciwwskazania względne (wymagają od pacjenta konsultacji ze swoim lekarzem):

klaustrofobia, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), astmadysfunkcja trąbki Eustachiusza, zapalenie górnych dróg oddechowych, aparat słuchowy z możliwością ściągnięcia (aparat należy bezwzględnie zdjąć przed rozpoczęciem seansu).

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 070 818. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod 03262021. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Oxynarium

Słyszysz ten głos? Ktoś podszeptuje Ci, abyś wyrwał się z szarych, miejskich biurowców. Nie musisz wcale daleko jechać. Dzikość czai się tuż za rogiem, w moim gabinecie łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Sala przypomina ogród, w którym, dzięki tropikalnym roślinom, można wypocząć. To tutaj dzięki sesjom w łagodnych komorach hiperbarycznych odetchniesz pełną piersią. Jest to efektywniejszy sposób oddychania, który pozwoli Ci przyswoić więcej tlenu – tyle, ile dostarczyłaby Ci podróż do najodleglejszego zakątka natury. Podwyższone ciśnienie do 1,3 ATA rozszerzy Twoje naczynia krwionośne, dzięki czemu czysty tlen odżywi każdą Twoją komórkę, a Ty w sposób naturalny zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy do naszego gabinetu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w Warszawie.

Przez pierwsze dziesięć minut będziesz stopniowo wprowadzany w warunki podwyższonego ciśnienia. Po osiągnięciu ciśnienia 1.3 ATA będziesz mógł całkowicie zrelaksować się i rozluźnić. Czas spędzony w łagodnej komorze hiperbarycznej może umilić Ci muzyka, książka lub osoba towarzysząca. Będziesz mógł się też po prostu zdrzemnąć. Ostatnim etapem jest znormalizowanie ciśnienia w komorze i bezpieczne jej opuszczenie.

W łagodnej komorze hiperbarycznej spędzisz około godziny, dlatego ubierz się tak, abyś czuł się przez ten czas wygodnie. Pamiętaj również, że temperatura w łagodnej komorze hiperbarycznej jest o kilka stopni wyższa, dlatego zachęcamy do ubrania się przewiewnie. Zalecamy wybrać tworzywa naturalne, czyli takie, które nie wywołają tarć elektrostatycznych. Biżuterię, zegarki i inne ostre przedmioty lepiej pozostaw w domu. Nie będziesz mógł ich mieć na sobie w kapsule.

Zazwyczaj zalecamy minimum trzy sesje w łagodnej komorze hiperbarycznej. Natomiast w ciężkich przypadkach polecamy skorzystanie z pakietu dwudziestu kuracji. Zachęcamy do zakupu karnetów oraz voucherów na sesje łagodnej terapii hiperbarycznej.

Łagodne komory hiperbaryczne nie są ciemnym, wyizolowanym pomieszczeniem. To przeszklone kapsuły, w których nie stracisz kontaktu z otoczeniem. Ponadto, podczas trwania zabiegu będziesz mógł utrzymywać stały kontakt z personelem gabinetu, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort.