Adi Shakti Harmony Health Prosperity

Narbutta 65/71, Warszawa

Kundalini Yoga: 4 wejścia za 59,99 zł i więcej opcji w Adi Shakti

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kundalini Yoga to trening ciała i umysłu dla osób w każdym wieku

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet na Kundalini Yogę (każde wejście to 75 min):

  • 59,99 zł za 4 wejścia,
  • 89,99 zł za 8 wejść,
  • 125,99 zł za 12 wejść.

Kundalini Yoga to najbardziej tajemnicza i najdłużej skrywana odmiana jogi (w dawnych czasach przekazywana jedynie poprzez linię królów). Daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, mieszkających w dużych miastach. Yoga kundalini oczyszcza, wzmacnia i rozwija na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym i mentalnym. Przygotowuje ciało i umysł do obudzenia i wzrostu potencjału mocy, twórczej inteligencji i świadomości, które znajdują się w każdym człowieku. Uczy technik „świadomej przytomności”, by pozostawać w zdrowiu, zyskać silny system odpornościowy, żywotne gruczoły, mocny układ nerwowy, dobre krążenie oraz świadomość skutków działań; rozwija związek z potencjałem mentalnym, a także uczy, jak wykorzystywać klarowność neutralnego i intuicyjnego umysłu. Jest idealna dla każdej grupy wiekowej; składa się z technik, z których każdy może skorzystać, bez względu na wiek czy sprawność fizyczną.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Karnet należy wykorzystać w ciągu 30 dni. Oferta nie łączy się z innymi promocjami Adi Shakti. Oferta tylko dla nowych klientów. Oferta nie obejmuje Warsztatów Prosperity. 
Dodatkowe informacje: Tel. 608 585 737. Karnet do odbioru w dniu pierwszych zajęć. Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem. Grafik zajęć dostępny tutaj. Groupon obejmuje zajęcia przy ul. Narbutta 65/71.
Konieczna rezerwacja w ciągu miesiąca od zakupu: wyślij groupon w formie PDF na email: basiabaczkura@gmail.com wraz z datą pierwszych zajęć. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Adi Shakti Harmony Health Prosperity

Założycielka centrum Adi Shakti Harmony Health Prosperity poleca yogę kundalini jako sposób na życie – jej praktykowanie oczyszcza i wzmacnia organizm oraz pomaga rozwijać się na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym i mentalnym. Ponadto yoga kundalini pobudza wzrost potencjału mocy, twórczej inteligencji i świadomości, a także pomaga poprawić wydolność organizmu i uodpornić się na stres.

Zajęcia składają się z zestawu technik dobranych pod kątem osiągnięcia odpowiedniego efektu, ćwiczeń oddechowych, relaksacji, medytacji (w różnych jej formach) oraz mantr. Ćwiczenia wykonywać mogą osoby w każdym wieku – począwszy od dzieci, aż po seniorów. Ten rodzaj jogi przynosi również wiele zdrowotnych korzyści osobom chorym i uskarżającym się na rozmaite dolegliwości. Warto dodać, że prowadząca zajęcia Basia Baczkura (Siri Gian Kaur) swoją wiedzę o jodze pogłębiała m.in. podczas podróży po Indiach, Tajlandii i Japonii oraz podczas licznych warsztatów w Polsce i za granicą.

Yogę kundalini można ćwiczyć również w domowym zaciszu – pomaga w tym DVD z nagraniem „Moc Obfitości”. Płyta zawiera m.in. techniki tworzenia przestrzeni prosperity, medytacji z tańcem Adi Shakti, relaksacyjne i pracę nad oddechem.