Abacosun Śródmieście Gdynia

ul. Olsztyńska 1/u1, Gdynia

Ujędrniająca lipodermologia i zabieg push up na pośladki lub biust od 49,99 zł w salonie Abacosun w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki zabiegowi biust lub pośladki zostaną ujędrnione i podniesione

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Wybierz 1 z 2 opcji

Lipodermologia i zabieg push up na pośladki lub biust:

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 1 zabieg,
  • 149,99 zł zamiast 300 zł za 3 zabiegi.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku niemożności wykonania zabiegu nastąpi zwrot kosztów. Zabieg niewskazany dla kobiet w ciąży. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Abacosun Śródmieście Gdynia

Misją salonu jest świadczenie usług kosmetycznych zgodnie z zapotrzebowaniami klienta przy wykorzystaniu nowoczesnych metod. Swoją fachowość specjalistka sprawująca pieczę nad salonem i jego klientami zbudowała, ucząc się od najlepszych w branży.

W Abacosun można skorzystać zarówno z zabiegów na twarz (m. in. mezoterapia mikroigłowa, peeling kawitacyjny, żelazko przeciwzmarszczkowe), jak i na ciało (żelazko antycellulitowe, fale radiowe) oraz zabiegi pielęgnujące stopy i dłonie (m. in. pedicure specjalistyczny, manicure hybrydowy).