A1 Karting

Annopol 24B, Warszawa

8-minutowa jazda wybranym gokartem od 47,99 zł w A1 Karting (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Emocjonująca propozycja na spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy:8 minut
  • długość trasy: 450 m (tor drugi)
  • kominiarka w cenie: nie
  • dostępne gokarty:
    • Centrurion 10KM (od 150 cm wzrostu)
    • Junior 4KM (130 cm - 150 cm wzrostu)
    • Taxi 10KM (pasażer minimum 120 cm wzrostu, kierowca - osoba pełnoletnia)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 290 33 88. Realizacja grouponów możliwa od 14.02.2022. Realizacja grouponu od poniedziałku do środy. Każdy Klient powinien posiadać balaklawę (kominiarkę pod kask), która jest obowiązkowa ze względów higienicznych. Można ją również zakupić na miejscu w cenie 15 zł. Podczas pierwszej wizyty każdy klient zobowiązany jest do rejestracji w systemie kartingowym (opłata jednorazowa podczas pierwszej wizyty wynosi 10 zł). Ze względu na możliwość wystąpienia rezerwacji obiektu na wyłączność, przed wizytą należy skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności toru. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Maks. liczba grouponów do wykorzystania na 1 wizytę : 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

A1 Karting

Położony na terenie Warszawy obiekt, to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników jazdy gokartami. W A1 Karting czekają dwa niezależne tory kartingowe (o długości 450 i 750 metrów), mieszczące się na powierzchni aż 8 000 m2. Goście mają do wyboru kilka rodzajów pojazdów, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto wspomnieć, iż obiekt organizuje na miejscu imprezy firmowe, szkółki kartingowe a także posiada zestaw symulatorów wyścigowych.