Brak nowych powiadomień

Wileńska 13, Warszawa

Sesja fotograficzna ze zdjęciami (99,99 zł) i więcej (od 159 zł) w Luxurity

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesja wykonana przez specjalistów od fotografii reklamowej, komercyjnej, prasowej i glamour, więcej na www.luxurity.org

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Poeksperymentuj z własnym wizerunkiem podczas sesji w agencji fotograficznej Luxurity. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Oferta

Sesja fotograficzna dla maks. 2 osób w 1 z 5 opcji:

  • 99,99 zł za godzinną sesję i 5 wyretuszowanych zdjęć nagranych na płytę DVD,
  • 159 zł za 1,5-godzinną sesję i 7 wyretuszowanych zdjęć nagranych na płytę DVD,
  • 239 zł za 3-godzinną sesję i 10 wyretuszowanych zdjęć na DVD,
  • 399 zł za 4-godzinną sesję i 14 wyretuszowanych zdjęć nagranych na płytę DVD,
  • 2900 zł za pakiet ślubny (przygotowania + ślub + wesele + plener).

Luxurity

Oddanie emocji zamkniętych w kadrze w jak najbardziej kreatywny sposób - taki cel stawiają sobie fotografowie, wizażyści, styliści i projektanci, którzy tworzą agencję fotograficzną Luxurity. Wspólnymi siłami podejmują każde stawiane przed nimi wyzwanie, by osiągnąć możliwie najlepsze efekty. Ponieważ zaczynali od fotografii analogowej, za każdym razem przed naciśnięciem spustu migawki w pełni skupiają się na kadrze, by oddał on niepowtarzalną wizję i klimat sesji. Można się o tym przekonać, przeglądając ich portfolio, w którym nie brakuje fotografii prasowych, reklamowych, komercyjnych, dokumentalnych i eventowych, glamour, fashion i haute couture, z wieczorów panieńskich i ze ślubu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie dla nowych klientów. Każde rozpoczęte pół godziny (30 minut) kosztuje 20 zł (opłata za studio płatna przez Klienta) - w przypadku sesji dłuższej np. 90 min koszt wynosi 60 zł.
Dodatkowe informacje:weź wydrukowany groupon. Wyretuszowane zdjęcia zostaną udostępnione na serwerze lub zgrane na nośnik klienta (istnieje możliwość zakupu PenDrive USB 3.0 16GB w cenie 45 zł) . Sesja studyjna dla maks. 2 osób. Możliwość dokupienia wizażystki po wcześniejszym umówieniu. Dodatkowa obróbka graficzna: 50 zł za 1 zdjęcie. Wykupienie całego, nieobrobionego materiału z prawami autorskimi - 500 zł. Możliwość przygotowania albumu oraz odbitek. W przypadku spóźnienia należy skontaktować się telefonicznie (w przeciwnym razie zespół Luxurity oczekuje na klienta do 15 min, 881 7777 24).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 777 724. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwacji dokonywać można całodobowo.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Luxurity

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny