Od naszych edytorów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, warszawska klinika Skin Like Silk Premium stworzyła miejsce, w którym przy zachowaniu wysokiego komfortu przeprowadzane są specjalistyczne zabiegi z zakresu pielęgnacji oraz medycyny estetycznej. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów ma do swojej dyspozycji najnowsze technologie i urządzenia, takie jak: Ulthera, Thermage CPT​, Focus RF+​,​ LipoShock,​ ​Venus Freeze czy kriolipoliza Freeze Fat.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Alina6 days ago

polecam

Ewa1 week ago

Super :))))))

Konrad1 month ago

Drogo

Jolanta1 month ago

Bardzo dobrze wykonany masaż, zadowolona w 100%

Monika1 month ago

Wykupiona kriolipoliza na dwie partie ciała a zrealizowana tylko jedna... Niestety nie polecam

Guest2 months ago

Nachalnie proponowanie usług a wręcz zażenowanie, ze nie chce ich zakupić. Pani Kosmetolog wręcz się „obraziła”. Nałożyła krem na twarz i nawet go nie wsmarowała tylko wyszła z gabinetu. Zero przyjemności z wizyty.

Elena2 months ago

Polecam. Masaż tajski robił Max.

Beata2 months ago

jestem bardzo zadowolona, z chęcią powtórzę

Wioletta2 months ago

Byłam na konsultacji i zabieg kriolipolizy nie odbył się gdyż oferowane żelazka są minimalnej wielkości i jak to pani kosmetolog stwierdziła na brzuch trzeba by ich przyłożyć w ilości 20szt nie dwóch i nie było sensu korzystać z tej usługi. Salon sobie od klikał kupon jako zużyty i teraz jest problem z wyjaśnieniem sprawy żeby odzyskać pieniądze z Grouponu. Salon nie odpisuje na emaile ani smsy, telefonicznie też cięźko się dodzwonić.

Guest3 months ago

Przestrzegam przed tym miejscem. Naciągają na promocyjne usługi płatne na już. Pracują tam osoby bez kwalifikacji, sprzęt to jeden wielki żarty. Reklamacje zgłasza się przez prawnika który wszystko odrzuca. ODRADZAM