Najlepsze z Groupon

Skin Like Silk Premium

ul. Obrzeżna 1A, lok. 2U1, Warszawa

Wyszczuplająca kriolipoliza na 2 wybrane partie ciała od 49,99 zł w Skin Like Silk Premium

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez chłodzenie, masaż próżniowy i drenaż limfatyczny

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Barbara
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 22, 2022
Zabieg został wykonany jak trzeba, polecam
K
Katarzyna
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 28, 2022
Polecam ,Pani Kasia bardzo rzetelnie i profesjonalnie wszystko mi wytłumaczyła oraz się mną zajęła ... Skusiłam się jeszcze na inne zabiegi które zaoferowała mi moja imienniczka :)
K
Karolina
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 27, 2022
Niestety nie mogę polecić miejsca. Zakupiłam serię zabiegów na groupon. Od wejścia zostałam "zaatakowana" przez dwie Panie, które usilnie mi wmawiały, że to co zakupiłam i tak mi nic nie da (to po co mają to w ofercie?) i musze koniecznie wydać 3x tyle na lepsze zabiegi. Niestety przekonały mnie. Kupiłam serię 5 zabiegów, z czego miła atmosfera była tylko na pierwszej (jak trzeba było mnie na nią namówić) i przy ostatniej jak była okazja do namowy na kolejne. Pozostałe zabiegi były dla mnie wręcz stresujące , a nie relaksujące. Czułam się jak intruz, raz Pani wykonująca zabieg narzekała, że jest zmęczona ale musi tu być. Innym razem byłam obsługiwana przez Panią która się dopiero uczy i w zasadzie nie do końca chyba wiedziała co robi bo zrobiła mi zabieg na inną partię ciała niż wykupiłam (to akurat na plus dla mnie, nie wyprowadzałam jej z błędu skoro już postanowiła mi zafundować taki gratis). Głośno, nie za przyjemnie. Panie na recepcji mocno krytykują szefostwo tak aby wszyscy dookoła słyszeli. Podzielam ich zdanie - jeśli to miejsce funkcjonuje tak jak funkcjonuje to ciężko pomyśleć żeby zarządzający nim byli ok .
J
Joanna
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 23, 2022
Na wizytę trafiłam do pani Moniki - przesympatycznej i bardzo profesjonalnej kosmetolog. Szczegółowo omówiła ze mną przebieg zabiegu i wszystkie przeciwwskazania. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania, dzięki czemu czułam się bardzo bezpiecznie. Polecam wizytę w Skin Like Silk Premium.
M
Marzena
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 21, 2022
Panie, które się mną zajęły były bardzo uprzejme i profesjonalne. Świetnie wytłumaczyły na czym polega zabieg i co się z nim wiąże. Cierpliwie odpowiadały na wszystkie moje pytania. Polecam wizytę w tym salonie.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • kriolipoliza to mało inwazyjna metoda rozpadu komórek tłuszczowych poprzez zamrażanie (w trakcie zabiegu można odczuwać lekki chłód)
 • specjalna głowica pobiera energię z zalegającej tkanki tłuszczowej, nie naruszając jednocześnie skóry, nerwów, mięśni czy innych tkanek
 • zabieg wykonywany jest przez kosmetologa (w ramach zabiegu również wstępna konsultacja kosmetologiczna)
 • efekty zabiegu:
  • trwała redukcja 20-30% tkanki tłuszczowej po jednym zabiegu
  • rezultaty widoczne po 3-4 dniach
  • po ok. 30 dniach wyraźnie widoczny efekt wyszczuplenia
  • cały proces tracenia tkanki tłuszczowej trwa około 2-3 mies.
  • w przypadku ponownego przybrania na wadze, miejsca uprzednio poddane kriolipolizie są bardziej oporne na zwiększenie obwodu
 • w czasie jednego zabiegu można zastosować do 6 przyłożeń (brzuch to 2 przyłożenia, boczki – 2 i po jednym na uda)
 • czas trwania zabiegu: 25-60 minut (czas 2 przyłożeń podczas 1 zabiegu nie może przekraczać 40 minut)
 • odstęp czasowy między zabiegami: 6-8 tygodni

Więcej informacji o zabiegu dostępnych tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon podarunkowy. Zabiegi wykonywane są z zachowaniem wytycznych i przestrzeganiem aktualnie obowiązujących reguł epidemiologicznych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 252 47 19 lub 694 876 381 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodebrania telefonu można wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem – salon oddzwoni. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skin Like Silk Premium

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, warszawska klinika Skin Like Silk Premium stworzyła miejsce, w którym przy zachowaniu wysokiego komfortu przeprowadzane są specjalistyczne zabiegi z zakresu pielęgnacji oraz medycyny estetycznej. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów ma do swojej dyspozycji najnowsze technologie i urządzenia, takie jak: Ulthera, Thermage CPT​, Focus RF+​,​ LipoShock,​ ​Venus Freeze czy kriolipoliza Freeze Fat.