zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Propozycje aktywności dla małych dzieci

28 maj 2018

Dzieci w wieku od 1 do 3 lat bardzo szybko się rozwijają, starsze dzieci także nabywają różne umiejętności, warto więc pomyśleć o aktywnościach i zajęciach, które pozytywnie wpłyną na ich rozwój. Dziecko potrafi chłonąć wiedzę jak gąbka, poszerza swoje słownictwo, rozwija ciekawość świata oraz uczy się pewnych zachowań.

Jednak niektóre zajęcia są korzystniejsze dla jego rozwoju, dzięki aspektom edukacyjnym. Sprawdź wyselekcjonowaną listę naszych propozycji i przeczytaj kilka słów o każdej z nich.

Sprawdź parki rozrywki

Korzyści dla dzieci: rozwój wyobraźni, pobudzenie zainteresowania nowymi tematami, rozwój mowy

Wyróżniona oferta: Oceanarium, park dinozaurów, park linowy i więcej: całodzienny bilet od 39,99 zł do Dream Parku Ochaby (do -45%)

O Dream Parku Ochaby: Można natknąć się tu na 8-metrowego brachiozaura. Wizyta w Oceanarium skończy się poznaniem dawnych olbrzymich władców głębin. Ciekawi świata powinni odwiedzić Park miniatur z cudami światowej architektury. Park linowy, zabawa w wodnej kuli, plac zabaw czy trampoliny to z kolei raj dla najmłodszych, zwłaszcza tych z niewyczerpanymi pokładami energii.

Inne propozycje: 

Wizyta w zoo lub papugarni

Korzyści dla dzieci: rozwój świadomości ekologicznej, promowanie ciekawości, ćwiczenia fizyczne, poznanie zwierząt

Wyróżniona oferta: Od 17,99 zł: bilet wstępu do Papugarni Amazonia (do -44%)

O Papugarni Amazonia: Papugarnia mieści się przy Rynku i można tam spotkać szereg okazów z różnych stron świata. Znajduje się tam ponad 100 papug. Podczas zwiedzania najmłodsi będą mogli nakarmić, pogłaskać bądź porozmawiać z papugami. Specjalne ochraniacze oraz peleryny sprawią, iż spotkanie z tymi niezwykłymi zwierzętami odbywać się będzie w bezpieczny i kontrolowany sposób. 

Inne propozycje: 

Wizyta na placu zabaw

 

Korzyści dla dzieci: rozwój umiejętności motorycznych, ćwiczenia fizyczne, nauka współpracy z innymi dziećmi

Wyróżniona oferta: Plac Zabaw Aktiv: 4 godzinne bilety wstępu dla dzieci za 35,99 zł i więcej opcji (do -55%)

O Placu Zabaw Aktiv: Olbrzymie dmuchane zjeżdżalnie, połączone z nimi drewniane labirynty czy duże baseny z piłkami to tylko kilka przykładów ulubionych rozrywek każdego dziecka, które czekają na Placu Zabaw Aktiv. W poznańskim lokalu można przenieść się do prawdziwej Krainy Piratów. Rodzice oraz opiekunowie mogą zaś delektować się wyśmienitą kawą w kawiarence.

Inne propozycje:


Kolonie

 

Korzyści dla dzieci: nauka współpracy z innymi dziećmi, nauka samodzielności, zagłębianie wiedzy, poznawanie nowych tematów

Wyróżniona oferta: Tygodniowe kolonie sportowo-rekreacyjne w górach z atrakcjami od 979 zł z firmą SpecActive (do -43%)

O SpecActive: Misją firmy jest promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku już wśród najmłodszych. W tym celu SpecActive zaprasza na obozy sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, zimowiska oraz wycieczki szkolne i zielone szkoły. Wystarczy wspomnieć, że podczas obozów młodzi ludzie mają okazję spędzić czas wolny aktywnie, co pozwala odkryć nowe wyzwania i pasje oraz czerpać radość z ruchu. Nad ich bezpieczeństwem czuwają profesjonalni instruktorzy i trenerzy proponowanych sportów, nauczyciele i wychowawcy z uprawnieniami pedagogicznymi oraz absolwenci i studenci Akademii Wychowania Fizycznego.

Inne propozycje:

Zajęcia rozwojowe

 

Korzyści dla dzieci: rozwój, nauka nowych rzeczy, nauka odpowiedzialności, przyswajanie zasad, nauka języków

Wyróżniona oferta: 2-godzinne zajęcia do wyboru: gramatyka, matematyka, j. angielski, nauka rysunku od 159,99 zł w Pracowni Starówka (-31%)

O Pracowni Starówka: Na miejscu można wybrać warsztaty dla dzieci, które powstały w oparciu o metodę pedagog Montessori. Stworzyła ona metody nauczania, które opierają się na zjawisku polaryzacji uwagi polegającym na głębokiej, skoncentrowanej pracy i szczególnym skupieniu dziecka na danym działaniu. Dzięki temu maluch ma czas na przyswajanie nowych umiejętności w swoim tempie, a nauczyciel staje się dyskretnym przewodnikiem i opiekunem.

Inne propozycje:

Baseny i aquaparki

 

Korzyści dla dzieci: nauka pływania, rozwój fizyczny, zabawa

Wyróżniona oferta: Termalny Aqua Park Zakopane: bilet open na całodzienne wejście (od 44,99 zł) lub bilet rodzinny na baseny (79,99 zł)

 O Termalnym Aqua Parku Zakopane: Na miejscu dostępny jest basen sportowy z torami pływackimi oraz rekreacyjny (m.in. z kaskadami, biczami wodnymi, hydromasażem i gejzerami). Warto również sprawdzić swoje siły w dzikiej rzece – przeciwprądy gwarantują dobrą zabawę dla całej rodziny, a przy okazji poprawiają krążenie, uelastyczniają skórę i rozluźniają mięśnie. Oprócz tego obiekt przygotował aż 5 różnej długości zjeżdżalni, wśród których najdłuższa mierzy ok. 170 metrów. Aby zaspokoić głód po wodnych harcach, warto wybrać się do Restauracji Aqua, gdzie znaleźć można zestawy obiadowe, domowej roboty ciasta i desery oraz menu dla dzieci.

Inne propozycje: