Od 10,99 zł: bilet do papugarni Carmen w centrum Warszawy

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!

Komentarze

364 Opinii

Bardzo fajne miejsce, szczególnie dla kogoś, kto naprawdę szuka wrażeń ;) Ptaki siadają na ramionach, dłoniach, głowie :D Trzeba uważać, żeby nie iść tam na kacu, bo jest naprawdę głośno. Papugi uwielbiają skubać sznurki od bluzy, gumki do włosów, chwytać za obrania i zwisać :D Świetne miejsce, odrywa od codzienności ;)
Klaudia K. · 3 dni temu
Super miejsce, wspaniała zabawa zarówno dla młodych jak i tych starszych :)
Patrycja B. · 7 dni temu
Super miejsce na spędzenie czasu z dzieckiem. Papugi są piękne i wiecznie by jadły swoje przysmaki (oczywiście kupione w papugarni). Obsługa miła i wszystko wyjaśnia przed wejściem. Polecam!
Monika W. · 6 grudnia 2017

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Wejście do papugarni (1,5 godz.):

  • 10,99 zł za 1 bilet ulgowy,
  • 13,99 zł za 1 bilet normalny.

Bilety ulgowe: student, rencista, emeryt, dziecko do lat 12.

Możliwość wielokrotnego zakupu biletu opcji 1 i opcji 2

papugolandia, papuga

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu (z wyłączeniem 15.06.2017) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta dostępna od poniedziałku do czwartku w godz.10-19.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Karma dodatkowo płatna 2 zł. Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Cennik poza promocją na Grouponie: bilet ulgowy: 15 zł, bilet normalny: 19 zł.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Papugarnia Carmen


Miłośnicy tropikalnych ptaków mają okazję przeżyć niezwykłą przygodę w centrum Warszawy. Jedna z pierwszych w Europie papugarnia powstała dzięki pasji właściciela. W Carmen na zwiedzających czeka około 100 najróżniejszych gatunków papug z całego świata. Tylko tutaj można zobaczyć te barwne ptaki z bliska, dotknąć ich, a nawet nakarmić (papugi pochodzą z hodowli i nie są agresywne).

Papugarnia to miejsce idealne nie tylko do spędzenia czasu z rodziną, ale także do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka i wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach.

Więcej informacji na Facebooku.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.