zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem FERIE2023. Dziś koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

8 rzeczy, które można robić w domu, kiedy wszyscy siedzimy w domu

que faire à la maison quand on s ennuie

Jeśli tak samo jak my dotarliście już do momentu, w którym nie macie ochoty na oglądanie kolejnego serialu lub układanie kolejnych puzzli, mamy dla Was dobrą wiadomość. Jest wiele ciekawych rzeczy, które możecie robić w „domowym zamknięciu”, aby pokonać nudę, poprawić samopoczucie i wyeliminować stres. Poniżej przedstawiamy 8 pomysłów, które mogą Was zainspirować lub pomóc trochę podnieść na duchu. Przecież wszyscy jesteśmy w tej samej sytuacji.

cooking class

1

GOTUJCIE RAZEM

Gotowanie to jedno z tych przyjemnych zajęć, które może się spodobać każdemu członkowi rodziny, niezależnie od tego, czy mówimy tu o ciasteczkach na poprawę humoru, czy też o eksperymentowaniu z nowymi przepisami, które kuszą od dawna. Jeśli więc chcecie rozwinąć swoje umiejętności kulinarne, skorzystajcie z okazji i rozpocznijcie lekcje gotowania online w zaciszu Waszej domowej kuchni.

pizza at home

2

...ALBO ZAMÓWCIE JEDZENIE Z DOSTAWĄ

Choć gotowanie może być przyjemne, czasami po prostu musimy oderwać się od siekania cebuli lub mycia garnków i patelni. Niech pełny zlew stanie się wymówką do zamówienia jedzenia na wynos z ulubionej restauracji z dostawą lub odbiorem osobistym. Świadomość, że wspieracie świetny lokal niedaleko Was również może poprawić Wasze samopoczucie.

yoga class

3

ĆWICZCIE JOGĘ W DOMU

Jedną z największych zalet jogi jest to, że można ją ćwiczyć praktycznie wszędzie. Inne korzyści? Trening skupiający się na głębokim oddechu może być świetnym sposobem, aby pomóc Wam poradzić sobie z każdym stresem lub niepokojem, jaki możecie w tym czasie odczuwać.

photo book

4

STWÓRZCIE RODZINNY ALBUM

Szukaliście fajnego pomysłu na uporządkowanie swoich najcenniejszych wspomnień? Właśnie nadszedł idealny moment, aby wyjąć pudełka ze starymi zdjęciami (lub odnaleźć pliki) i utworzyć z nich albumy. Nie macie albumów w domu? Żaden problem! W sieci znajdziecie wiele firm, które tylko czekają, aby przemienić Wasze zdjęcia w unikalne, spersonalizowane albumy i dostarczyć je prosto do Waszych domów.

women meditating

5

MEDYTUJCIE

Wszyscy wiemy, że w obecnej sytuacji, gdy jesteśmy zmuszeni nie tylko pracować w domu, ale nawet spędzać w domu swój urlop, powinniśmy przede wszystkim znaleźć sposób na relaks i odprężenie, aby nie zwariować. Niestety łatwiej powiedzieć niż zrobić. Skorzystanie z kursu medytacji lub mindfulness może Was zmotywować do działania. Dzięki wskazówkom instruktora pozostaniecie skoncentrowani i pozbędziecie się negatywnych myśli.

family taking an online class

6

UCZCIE SIĘ NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI

Fotografia. Język migowy. Aromaterapia. Mamy zajęcia online dla prawie każdego typu ucznia i rodzaju pasji. A teraz jest idealny czas dla Was (lub dla całej Waszej rodziny!), aby zająć się tematyką, która od zawsze chodziła Wam po głowie.

language class

7

...LUB NOWEGO JĘZYKA

Jeśli musieliście zawiesić swoje plany wyjazdowe na czas nieokreślony, nadal możecie zostać obywatelami świata, ucząc się języka innego kraju. A w ramach bonusu będziecie potrafili porozmawiać z nowymi przyjaciółmi z zagranicy, kiedy wreszcie podróżowanie znów stanie się możliwe.

barista woman

8

WSPIERAJCIE LOKALNE PRZEDSIĘBIORSTWA

Zastanawiacie się, jak można pomóc swojej społeczności, gdy jest się zamkniętym w domu. Jednym ze świetnych sposobów na wspieranie lokalnych firm jest kupowanie kart podarunkowych, które można zrealizować w późniejszym terminie. Firmy z Waszej okolicy otrzymają środki, których desperacko potrzebują w tym trudnym okresie, a Wy dostaniecie coś, z czego będziecie mogli się cieszyć, gdy tylko wszystko wróci do normalności.