zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem PROMKA25. Dziś koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

7 ciekawych kursów online dla każdego

Szkołę da się lubić, zwłaszcza, jeśli nie trzeba wyskakiwać z piżamy, by pójść na zajęcia. To tylko jedna z zalet kursów online, które pomogą odkryć pasję lub rozwinąć karierę. Poniżej znajdziesz wybór naszych ulubionych, więc ubierz się (albo nie!) i znajdź coś dla siebie.

cooking class

1

DIETETYKA

Wielu z nas lubi zdrowo jeść, ale w zgiełku codzienności często o tym zapominamy lub brakuje nam wiedzy, jak wybrać odpowiednią dietę. Kursy online z zakresu dietetyki mogą sprawić, że liczenie kalorii wejdzie w krew, a skomponowanie apetycznego i zdrowego jadłospisu stanie się łatwe. Osoby fascynujące się odżywianiem, które chciałyby doradzać innym, mogą zdobyć specjalistyczną wiedzę na temat badania wskaźników odżywiania czy stosowania diety w leczeniu chorób.

woman on the beach doing yoga

2

MINDFULNESS LUB TERAPIA HOLISTYCZNA 

W dzisiejszych czasach życie jest pełne rozpraszaczy (tylko w chwili pisania tego zdania około 1783 powiadomienia przewinęły się przez nasze ekrany). Kurs mindfulness pomoże rozpoznać szkodliwe wzorce w naszym życiu, a także nauczyć się, jak za pomocą medytacji i technik oddechowych radzić sobie ze stresem i niepewnością.

open concept living room

3

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Wirtualne lekcje dekoracji wnętrz mogą mieć ożywczy wpływ na twoją domową przestrzeń. Tego rodzaju kursy dają mnóstwo inspiracji, a także uczą, jak tworzyć moodboardy, omawiają subtelne odcienie palety kolorów i radzą, co zrobić, by zostać zawodowcem. Niektóre z nich podpowiedzą nawet, jak przyciągnąć klientów.

4

SZYBKIE CZYTANIE

Jeśli wiecznie marzysz, by mieć więcej czasu na czytanie, może warto nauczyć się czytać więcej w krótszym czasie? Uczestnicy interaktywnego kursu szybkiego czytania uczą się skutecznych technik i strategii, jak poszerzanie pola uwagi, stosowanie antycypacji i koncentracja. Mogą też poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, logiczne myślenie czy tworzenie mapy myśli. 

5

ZIOŁOLECZNICTWO LUB AYURVEDA

Natura oferuje wiele sposobów na poprawienie samopoczucia i zdrowia. W ramach kursu ziołolecznictwa można nauczyć się rozpoznawać lecznicze rośliny bez wychodzenia z domu, zamienić kuchnię w laboratorium do przygotowywania naparów, wyciągów i maści, a także zdobyć garść przepisów i receptur. Jeśli interesują cię alternatywne metody radzenia sobie z chorobami, przemyśl też uzupełnienie wiedzy o nauki wschodnich kultur, takie jak ayurveda.

makeup application class

6

MAKIJAŻ

Jak namalować kocie oko, zmienić kształt nosa za pomocą różnych odcieni pudru i po mistrzowsku władać różem? Zanim dojdziesz do perfekcji, tylko lustro będzie świadkiem twoich potknięć. Dzięki lekcjom makijażu online masz szansę poczuć się pewniej w tej dziedzinie lub przygotować się na wyjątkową okazję. Wiele z kursów oferuje też certyfikat zawodowy.

person using a calculator

7

ZARZĄDZANIE DOMOWYM BUDŻETEM

Oszczędzanie to wyzwanie dla wielu z nas, ale jeśli przyczyną tego problemu jest raczej nieumiejętność planowania wydatków niż brak funduszy, zastanów się nad kursem zarządzania osobistym budżetem. Zaczynając od ogólnych podpowiedzi i porad, jak zaplanować wydatki i trzymać się tego, lekcje wprowadzają słuchaczy również w tak kluczowe zagadnienia, jak oszczędzanie na emeryturę, zarządzanie kredytem oraz planowanie zakupu samochodu czy domu.