Menu główne Otwórz menu wyszukiwania

Black Friday i Cyber Monday 2019

Najlepsze promocje, kody rabatowe i wyprzedaże tego sezonu!

Wybrane kody rabatowe, promocje i oferty specjalne

Wólczanka Logo

2 Sztuka Gratis

Poleć znajomym
POBIERZ KOD
Vistula Logo
POBIERZ KOD
FlixBus Logo

Bilety Od 4,99zł

Poleć znajomym
SKORZYSTAJ
Orange Logo

Drugi Telefon Za 1zł

Poleć znajomym
SKORZYSTAJ
PLL LOT Logo
SKORZYSTAJ
DOZ.pl Logo
SKORZYSTAJ
Michael Kors Logo

Darmowa Wysyłka

Poleć znajomym
SKORZYSTAJ
Wojas Logo

Outlet - Mężczyźni

Poleć znajomym
SKORZYSTAJ
Nike Logo
SKORZYSTAJ
RESERVED Logo
SKORZYSTAJ
Sun&Snow Logo
SKORZYSTAJ

O Black Friday

Black Friday w tym roku przypada na 29 listopada. Data ta jest ruchomą, natomiast zawsze Czarny Piątek wypada dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W niektórych stanach jest to nawet dzień wolny od pracy. Nazwa wywodzi się jeszcze z lat 50 XX wieku. Określenia Black Friday miała użyć po raz pierwszy policja filadelfijska, która w ten negatywny sposób opisywała chaos panujący na ulicach miasta w tym właśnie dniu. Inna wersja opowiada, że czarny kolor był używany w bilansach sklepów do wykazywania zysków z tego dnia, w przeciwieństwie do koloru czerwonego, oznaczającego stratę. Jedno nie ulega wątpliwości - Black Friday to dzień największych wyprzedaży w za oceanem a jego popularność u nas rośnie z każdym rokiem.

Black Friday w Polsce

Od kilku lat szaleństwo zakupowe ogarnia także naszych rodaków. Black Friday, Czarny Piątek, Czarny Weekend czy nawet Czarne Tygodnie zagościły na listopadowych witrynach naszych sklepów na dobre, także tych internetowych. Polacy chętnie wybierają się tego dnia na zakupy w poszukiwaniu atrakcyjnych promocji na ubrania, elektronikę, książki czy perfumy. Chociaż skala wydarzenia mocno odbiega jeszcze od tej w USA, to zainteresowanie klientów wzrasta z każdym rokiem. Wprawne oko polskiego konsumenta łatwo odróżnia rzeczywiste obniżki od tanich chwytów marketingowców. Wszystkie najlepsze oferty promocyjne od największych sklepów online w jednym miejscu znajdziesz na Kodach Rabatowych Groupon.

Groupon zaprasza wszystkich łowców okazji na święto zakupów. Black Friday 2019 zbliża się wielkimi krokami. Nie przegap i Ty!

Jak działają kody rabatowe