Warsztat Fryzur i Instytut Urody

ul. PCK 5/1A, Katowice

Masaż kobido: niechirurgiczny lifting twarzy od 89 zł w Warsztacie Fryzur i Instytucie Urody (do -54%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Liftingujący masaż kobido o zróżnicowanej intensywności pozwala stymulować skórę w celu wyszczuplenia twarzy, a przy tym działa relaksująco

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min
  • dostępny masaż: kobido – niechirurgiczny lifting twarzy

Masaż kobido to rytuał bazujący na tradycji medycyny chińskiej. Podczas jego trwania stymulowane są głębokie warstwy skóry i mięśni w celu osiągnięcia efektu liftingującego.

Warunki

Dni i godziny otwarcia salonu: pon.-pt. 10-18. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Warsztat Fryzur i Instytut Urody

Zlokalizowany w Katowicach salon to miejsce, gdzie istnieje możliwość by zadbać zarówno o fryzurę, jak i urodę. Odwiedzając Warsztat Fryzur i Instytut Urody można liczyć na przyjemną atmosferę i szeroki wybór zabiegów wykonywanych przez profesjonalny zespół. W ofercie dostępne są zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, kosmetologia estetyczna, trychologia oraz depilacja woskiem. Chcąc zadbać o włosy warto zdecydować się na strzyżenie i modelowanie, koloryzację, wygładzanie keratynowe lub upięcia okolicznościowe.