ul Jugowicka 6, Kraków

Pranie tapicerki samochodowej od 79,99 zł z firmą Warsztat Czystości (do -60%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowe czyszczenie tapicerek materiałowych i skórzanych; poprawa komfortu jazdy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

Pranie tapicerki samochodowej gorącą parą pod ciśnieniem

  • 79,99 zł zamiast 200 zł za fotele (przód i tył)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych pacjentów gabinetu (dla osób które nie odbyły u nas żadnej wizyty).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku foteli skórzanych zalecane jest po czyszczeniu zabezpieczenie – skorzystanie z usługi zabezpieczania objęte jest rabatem 50% przy wykonywaniu usługi czyszczenia. Trudniejsze zabrudzenia, odplamianie chemiczne (w ofercie) wyceniane indywidualnie podczas wizyty. Dla klientów korzystających z oferty Groupon rabat na pozostałe usługi świadczone w Warsztacie Czystości: 30%. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 04 06 04 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Warsztat Czystości

Główna działalność Warsztatu Czystości to dbanie o wygląd auta. Dzięki profesjonalnej wiedzy i stosowanym rozwiązaniom oferuje usługi w zakresie auto detailingu, usuwania zarysowań metodą SSR (bez lakierowania), usuwania drobnych wgnieceń metodą P.D.R. oraz korekty i zabezpieczania lakieru. W ofercie Warsztatu jest również czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej.