zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Zabłocie 25/3, Kraków

Godzinny masaż do wyboru za 99,99 zł w Vitamedicum

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na relaks, lepszy sen, zmniejszenie napięć mięśniowych i bólu, poprawę krążenia i przemiany materii, redukcję cellulitu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Mateusz
5 Oceny3 reviews
wrzesień 3, 2020
Pani Małgorzata super masuje polecam !
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:


Informacja dla osób przyjeżdżających do placówki samochodem

Placówka posiada 2 oznakowane miejsca parkingowe na samym końcu uliczki, po lewej stronie. Aby wjechać na ulicę Zabłocie 25, należy:

  • podjechać do szlabanu
  • zadzwonić dzwonkiem
  • wjechać za szlaban
  • zaparkować samochód w wyznaczonym miejscu
  • wyjeżdżając, należy poczekać chwilę na otwarcie szlabanu, a następnie wyjechać

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 660 096, 12 333 70 00, 12 333 71 00. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny do 01/01/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Vitamedicum

Odwiedzając zlokalizowaną w Krakowie placówkę można skorzystać z różnego rodzaju zabiegów i terapii pomocnych w wielu schorzeniach i problemach zdrowotnych lub estetycznych. Vitamedicum specjalizuje się w pomocy osobom, które chcą zadbać o piękniejszy wygląd, potrzebują wsparcia w diecie lub odpowiedniej suplementacji, walczą z cellulitem, problemami skórnymi lub wypadaniem włosów, szukają profesjonalnego masażu czy też przygotowują się do ciąży. Na miejscu można m.in. wykonać badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, wlewy kroplówkowe, tlenoterapię, hydrokolonoterapię.