Viol Medica

ul. św. Rocha 5 lokal 25, Białystok

Walentynki: Wybrany masaż ciała w Viol Medica

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ramach oferty wybierać można pośród 3 rodzajów masaży; sposób na relaks i odprężenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Janusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 5, 2023
Jestem bardzo zadowolony z masażu sportowego, a nie był to mój pierwszy masaż o tym charakterze, przy okazji następnego urlopu nie omieszkam z powrotem tam zawitać:)
S
Seweryn
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 22, 2022
Polecam wszystkim, szybko i sprawnie umówiona wizyta i z dużym doświadczeniem . Jest różnica po masażu . Polecam P. Natalię , wykwalifikowany personel .Pozdrawiam serdecznie , Seweryn . Wesołych Świąt !!!
A
Agnieszka
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 15, 2022
Masaż rewelacyjny, po nim od razu człowiek czuje się zdrowszy i zrelaksowany :)

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 674 941. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Viol Medica

Działający na terenie Białegostoku gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnujących. Doświadczony personel Viol Medica przeprowadza zabiegi m.in. drenażu limfatycznego, fali uderzeniowej, masażu próżniowego. Warto dodać, iż na miejscu można zdecydować się na jeden z wielu dostępnych masaży.