Brak nowych powiadomień

Ventum Air Flight Academy

Lot na symulatorze (od 289 zł) lub zapoznawczy (229 zł) i więcej opcji w Ventum Air Flight Academy

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dla wszystkich, którzy chcą pobujać w obłokach: lot zapoznawczy, lot na symulatorze, kurs pilotażu lub szkolenie teoretyczne PPL(A)

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 289 zł za 30 minut lotu na symulatorze Red Bird Full Motion + szkolenie wstępne,
  • 379 zł za 45 minut lotu na symulatorze Red Bird Full Motion + szkolenie wstępne,
  • 229 zł za lot zapoznawczy dla 1 osoby (samolotem Cessna 172; lot nad Warszawą – 20 minut, w grupach 3-osobowych),
  • 899 zł za Pierwszy Kurs Pilotażu,
  • 1299 zł za szkolenie teoretyczne PPL(A) do licencji turystycznej.

Pierwszy kurs pilotażu: 1 godz. zajęć teoretycznych, 2-etapowe zajęcia praktyczne: 30-minutowy trening na symulatorze Red Bird Full Motion, 30-minutowy lot PS-28 CRUISER.

Szkolenie teoretyczne PPL(A) do licencji turystycznej: 79 godz. szkolenia na platformie e-learningowej; po zaliczeniu tej części 21 godz. wykładów stacjonarnych w ośrodku Ventum Air + 30 minut lotu symulatorem Full Motion.

Symulator lotu Red Bird Full Motion to jedna z najnowocześniejszych i zapewniających odwzorowanie realistycznych warunków maszyn. W trakcie lotu istnieje możliwość przećwiczenia zachowania podczas awarii poszczególnych podzespołów, lądowań w trudnych warunkach i zaznajomienia się z resztą trudnych sytuacji.

W tajniki wiedzy o lotnictwie wprowadzić może szkolenie teoretyczne PPL. Kurs obejmuje zagadnienia m.in. z przepisów prawa lotniczego, zasad lotu, nawigacji i radionawigacji, ograniczeń i możliwości ludzkiego organizmu. Na platformie e-learningowej znajduje się ponad 900 stron materiału edukacyjnego w formie prezentacji, 400 stron materiałów pomocniczych oraz baza ponad 2000 pytań egzaminacyjnych. Po zakończeniu części teoretycznej odbywa się 30 minut lotu na symulatorze.

Krótki, ale bogaty w wiedzę i praktyczne doświadczenie Pierwszy Kurs Pilotażu obejmuje godzinne szkolenie w formie wykładu i dyskusji oraz 30-minutowy trening w profesjonalnym symulatorze Full Motion, który przybliża tajniki pilotażu przed kontaktem z prawdziwym samolotem. Kolejnym etapem kursu jest 30-minutowy lot samolotem PS-28 CRUISER.

Dla tych, którzy marzą, by przez chwilę pobujać w obłokach, przygotowano lot zapoznawczy samolotem Cessna 172 – daje on możliwość podziwiania miasta z lotu ptaka i przeżycia niezapomnianej przygody.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z opcji 4. i 5. (kursu pilotażu oraz szkolenia PPL) mogą skorzystać osoby które ukończyły 16 lat . 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 100 000. W przypadku kursu pilotażu oraz szkolenia PPL i lotu zapoznawczego konieczna rezerwacja mailowa: mgaweda@ventumair.eu z podaniem kodu zabezpieczającego oraz z załączeniem kopii dowodu osobistego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Ventum Air Flight Academy

Umiejętności lotnicze warto nabywać pod okiem zawodowców, dla których w zdobywaniu przestworzy liczy się nie tylko emocjonujące przełamywanie barier, ale i maksymalne bezpieczeństwo. Takich profesjonalistów można spotkać w Ventum Air Flight Academy – w powietrzu spędzili kilka tysięcy godzin i mają wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy z wykorzystaniem nowoczesnych technik.

Szkoła oferuje młodym adeptom sztuki lotniczej m.in. Program 0-ATPL(A), który jest relatywnie najkrótszą i najbardziej efektywną drogą do uzyskania zawodu pilota liniowego, z dużą dozą gwarancji znalezienia zatrudnienia w liniach lotniczych zaraz po jego ukończeniu.

Ventum Air Flight Academy

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.