Brak nowych powiadomień

Ventum Air Flight Academy

Kaliskiego 57, Warszawa (Bemowo)

Lot na symulatorze (od 289 zł) lub zapoznawczy (229 zł) i więcej opcji w Ventum Air Flight Academy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dla wszystkich, którzy chcą pobujać w obłokach: lot zapoznawczy, lot na symulatorze, kurs pilotażu lub szkolenie teoretyczne PPL(A)

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tomasz
1 Oceny1 reviews
sierpień 1, 2019
Zdecydowanie polecam.

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 289 zł za 30 minut lotu na symulatorze Red Bird Full Motion + szkolenie wstępne,
  • 379 zł za 45 minut lotu na symulatorze Red Bird Full Motion + szkolenie wstępne,
  • 229 zł za lot zapoznawczy dla 1 osoby (samolotem Cessna 172; lot nad Warszawą – 20 minut, w grupach 3-osobowych),
  • 899 zł za Pierwszy Kurs Pilotażu,
  • 1299 zł za szkolenie teoretyczne PPL(A) do licencji turystycznej.

Pierwszy kurs pilotażu: 1 godz. zajęć teoretycznych, 2-etapowe zajęcia praktyczne: 30-minutowy trening na symulatorze Red Bird Full Motion, 30-minutowy lot PS-28 CRUISER.

Szkolenie teoretyczne PPL(A) do licencji turystycznej: 79 godz. szkolenia na platformie e-learningowej; po zaliczeniu tej części 21 godz. wykładów stacjonarnych w ośrodku Ventum Air + 30 minut lotu symulatorem Full Motion.

Symulator lotu Red Bird Full Motion to jedna z najnowocześniejszych i zapewniających odwzorowanie realistycznych warunków maszyn. W trakcie lotu istnieje możliwość przećwiczenia zachowania podczas awarii poszczególnych podzespołów, lądowań w trudnych warunkach i zaznajomienia się z resztą trudnych sytuacji.

W tajniki wiedzy o lotnictwie wprowadzić może szkolenie teoretyczne PPL. Kurs obejmuje zagadnienia m.in. z przepisów prawa lotniczego, zasad lotu, nawigacji i radionawigacji, ograniczeń i możliwości ludzkiego organizmu. Na platformie e-learningowej znajduje się ponad 900 stron materiału edukacyjnego w formie prezentacji, 400 stron materiałów pomocniczych oraz baza ponad 2000 pytań egzaminacyjnych. Po zakończeniu części teoretycznej odbywa się 30 minut lotu na symulatorze.

Krótki, ale bogaty w wiedzę i praktyczne doświadczenie Pierwszy Kurs Pilotażu obejmuje godzinne szkolenie w formie wykładu i dyskusji oraz 30-minutowy trening w profesjonalnym symulatorze Full Motion, który przybliża tajniki pilotażu przed kontaktem z prawdziwym samolotem. Kolejnym etapem kursu jest 30-minutowy lot samolotem PS-28 CRUISER.

Dla tych, którzy marzą, by przez chwilę pobujać w obłokach, przygotowano lot zapoznawczy samolotem Cessna 172 – daje on możliwość podziwiania miasta z lotu ptaka i przeżycia niezapomnianej przygody.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z opcji 4. i 5. (kursu pilotażu oraz szkolenia PPL) mogą skorzystać osoby które ukończyły 16 lat . 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 100 000. W przypadku kursu pilotażu oraz szkolenia PPL i lotu zapoznawczego konieczna rezerwacja mailowa: mgaweda@ventumair.eu z podaniem kodu zabezpieczającego oraz z załączeniem kopii dowodu osobistego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Ventum Air Flight Academy

Umiejętności lotnicze warto nabywać pod okiem zawodowców, dla których w zdobywaniu przestworzy liczy się nie tylko emocjonujące przełamywanie barier, ale i maksymalne bezpieczeństwo. Takich profesjonalistów można spotkać w Ventum Air Flight Academy – w powietrzu spędzili kilka tysięcy godzin i mają wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy z wykorzystaniem nowoczesnych technik.

Szkoła oferuje młodym adeptom sztuki lotniczej m.in. Program 0-ATPL(A), który jest relatywnie najkrótszą i najbardziej efektywną drogą do uzyskania zawodu pilota liniowego, z dużą dozą gwarancji znalezienia zatrudnienia w liniach lotniczych zaraz po jego ukończeniu.

Ventum Air Flight Academy

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem