zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Ulala Day Spa

KEN 36, lok. 106 Galeria Ursynów, I piętro, Warszawa

Wybrany 60-minutowy masaż za 119,99 zł w salonie Ulala Day Spa

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogata oferta zabiegów relaksujących, do wyboru 1 z 10 masaży

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 739 207 201 z podaniem kodu zabezpieczającego. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny do 28/02/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Ulala Day Spa

Położony na terenie Ursynowa salon, to miejsce w którym można zadbać o swoją urodę i samopoczucie. Salon Ulala Day Spa to jeden z największych salonów day spa na warszawskim Ursynowie, zlokalizowany w Galerii Ursynów, tuż przy wyjściu z metra Natolin. W obiekcie pracuje 25 specjalistów i każdy z nich ma swoją wąska specjalizację, dzięki temu świadczą usługi na wysokim poziomie. Bogata oferta Ulala Day Spa obejmuje masaże, zabiegi kosmetyczne, stylizację paznokci i rzęs. Masaże i zabiegi na ciało wykonywane są w klimatycznych przyciemnionych gabinetach, przy blasku świec, na wygodnych podgrzewanych leżankach. Po zabiegu klienci mogą skorzystać ze strefy relaksu, gdzie czeka na nich pyszna, zimowa herbata.