Brak nowych powiadomień

Twój Sekret

Depilacja woskiem: bikini (29,99 zł) oraz pachy (39,99 zł) i więcej w salonie Twój Sekret

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg, który pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • partie ciała:
    • bikini
    • nogi
    • pachy
  • typ depilacji: wosk

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Oferta nie dotyczy męskiego bikini. Oferta jest skierowana do nowych klientów salonu. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do bikini brazylijskiego należy dopłacić na miejscu 20 zł. W cenie jest tylko bikini płytkie i głębsze (oferta nie obejmuje bikini głębokiego). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 715 500. W przypadku problemów z dodzwonieniem się, istnieje możliwość wysłania wiadomości SMS z imieniem i nazwiskiem (gabinet oddzwoni). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Twój Sekret

W położonym na terenie Ciągowic salonie skorzystać można z bogatej oferty zabiegów kosmetycznych, z zakresu medycyny estetycznej i wiele więcej. Odwiedzające gabinet klientki wybierać mogą pośród takich usług jak m.in. depilacja laserowa, mezoterapia igłowa, peeling kawitacyjny, makijaż permanentny. Oferta salonu Twój Sekret obejmuje również liczne masaże, dzięki którym zapomnieć można o troskach i problemach dnia codziennego.

Twój Sekret

Depilacja, Woskowanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.