Brak nowych powiadomień

ul. Sienkiewicza 3, Jaworzno

Depilacja woskiem: bikini (29,99 zł) oraz pachy (39,99 zł) i więcej w salonie Twój Sekret

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg, który pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • partie ciała:
    • bikini
    • nogi
    • pachy
  • typ depilacji: wosk

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy męskiego bikini. Oferta jest skierowana do nowych klientów salonu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do bikini brazylijskiego należy dopłacić na miejscu 20 zł. W cenie jest tylko bikini płytkie i głębsze (oferta nie obejmuje bikini głębokiego).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 415 405. W przypadku problemów z dodzwonieniem się, istnieje możliwość wysłania wiadomości SMS z imieniem i nazwiskiem (gabinet oddzwoni). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Twój Sekret

W położonym na terenie Ciągowic salonie skorzystać można z bogatej oferty zabiegów kosmetycznych, z zakresu medycyny estetycznej i wiele więcej. Odwiedzające gabinet klientki wybierać mogą pośród takich usług jak m.in. depilacja laserowa, mezoterapia igłowa, peeling kawitacyjny, makijaż permanentny. Oferta salonu Twój Sekret obejmuje również liczne masaże, dzięki którym zapomnieć można o troskach i problemach dnia codziennego.