Stryszawa (stacja benzynowa ORLEN Stryszawa), Stryszawa

Jazda off-road ze szkoleniem i nagraniem od 199,99 zł oraz bonem rabatowym i więcej od Beskidzkie4x4

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Oryginalna przygoda dla miłośników motoryzacji: trasa prowadząca przez wiele punktów widokowych Beskidów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
marta
1 Oceny1 reviews
wrzesień 2, 2020
Naprawde polecam fajny zespół miła obsługa i przeżycie niesamowite.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania jazdy: 1-2 godz.
 • pojazdy terenowe
 • w pakiecie: szkolenie, nagranie, pamiątkowa koszulka (opcjonalnie)
 • dodatkowo bon rabatowy w wysokości 150 zł, który można wykorzystać na:

Dodatkowe informacje:

 • warunkiem samodzielnego prowadzenia pojazdu jest posiadanie prawa jazdy kategorii B
 • nagranie jazdy kamerą HD (warunkiem nagrania jest posiadanie własnej karty micro SD. Organizator nie odpowiada za jakość nagrania)
 • od podanego czasu jazdy należy odjąć 15 minut (szkolenie teoretyczne)
 • postoje związane z potrzebą pokonania przeszkód, użycia wyciągarki, wizytami na punktach widokowych wliczane są w czas jazdy
 • miejsce zbiórki: Stryszawa
 • istnieje możliwość rezerwacji noclegu dla uczestników szkolenia
 • bon rabatowy ważny jest przez rok lub do wyczerpania zapasów
 • rabaty naliczane są od cen cennikowych publikowanych na stronach Beskidzkie4x4.pl oraz Truh.pl
 • wartości bonów nie sumują się.

Za kierownicą auta terenowego można sprawdzić swoje umiejętności jazdy w trudnych i pełnych niespodzianek warunkach, m.in wśród stromych podjazdów i zjazdów, rozlewisk i błotnych kolein. W trakcie jazdy uczestnicy prowadzą samochód samodzielnie, instruktor ingeruje tylko wtedy, kiedy jest to konieczne, tj. przejeżdża niebezpieczne lub trudno osiągalne odcinki. Dodatkowo trasa dostarcza również wielu wrażeń wizualnych, prowadząc przez wiele punktów widokowych Beskidów, które mogą być gratką dla fotoamatorów.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 3 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bon rabatowy ważny jest przez rok lub do wyczerpania zapasów. Rabaty naliczane są od cen cennikowych publikowanych na stronach Beskidzkie4x4.pl oraz Truh.pl. Wartości bonów nie sumują się. Groupony można realizować 7 dni w tygodniu w godz. 9-21.
Realizacja: należy wysyłać groupon e-mailem na adres: wyprawy@beskidzkie4x4.pl w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu (wiadomość ta nie jest równoznaczna z dokonaniem rezerwacji, zmniejsza jednak ryzyko utracenia jego ważności). W wiadomości mailowej należy podać: kod zabezpieczający, proponowaną datę i godz. realizacji, nr tel. do osoby kontaktowej. W przypadku dokonania rezerwacji i jej nieodwołania z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada. Termin można zmienić tylko raz, w przypadku niestawienia się na kolejny termin groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beskidzkie4x4

Wystarczyło spotkanie czterech kolegów o wspólnej pasji, aby powstała firma, która specjalizuje się w wyprawach turystycznych w obrębie Beskidów. Swoim zamiłowaniem do aut terenowych i gór dzielą się podczas organizowanych przez nich spotkań, szkoleń i wycieczek. Warto się z nimi wybrać na wycieczkę szlakiem architektury drewnianej, do Lanckorony i Kalwarii Zebrzydowskiej lub podziwiać piękne widoki na Babią Górę. Na szczególną uwagę zasługują autorskie szkolenia z survivalu pasterskiego oraz szkolenia offroad w pięknym górskim terenie. Polecić należy również całe weekendy tematyczne poświęcone jeździe off-road czy też trudnej sztuce przetrwania w górach, które oprócz przygody zapewniają wspólne ogniska, grillowanie i nocleg w klimatycznej bacówce