Tlenujemy

Rudzka 28 lok. 29, Warszawa

Do 33% zniżki na Komora hiperbaryczna w Tlenujemy

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WIOSNA. Termin: 20.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja by odetchnąć naturalnym tlenem w specjalnej komorze hiperbarycznej, zrelaksować się i wspomóc regenerację organizmu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: zabieg w komorze hiperbarycznej
  • czas trwania: 80 min

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 329 413. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Tlenujemy

Oddychanie tlenem w komorze hiperbarycznej w warunkach zwiększonego ciśnienia może przynieść szereg pozytywnych skutków dla zdrowia i urody. Aby się o tym przekonać warto odwiedzić zlokalizowany na warszawskich Bielanach gabinet Tlenujemy. Oferowane na miejscu pojedyncze sesje trwają 80 minut i mogą być pomocne w schorzeniach skóry, poprawie stanu cery, hamowaniu procesów starzenia, produkcji komórek macierzystych, rekonwalescencji po urazach, zwalczaniu infekcji, migreny, depresji, a także rehabilitacji autyzmu.

Więcej informacji na Facebooku.