zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TOP20. Dziś koniec.
top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

The Venus Beauty Clinic jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

The Venus Beauty Clinic

Kochanowskiego 17a, Poznań

Zabieg usuwania cieni pod oczami falami radiowymi i więcej za 39 zł i inne opcje w The Venus Beauty Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg, który ma na celu zmniejszenie cieni pod oczami i poprawę ogólnego stanu skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Beata
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 15, 2022
Ok
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
B
Beata
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 15, 2022
Polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
adam
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 4, 2021
Zabieg wykonany profesjonalnie.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Magdalena
8 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
lipiec 16, 2021
Zabieg usuwania cieni pod oczami miał polegać na technologii radiowej i e-light, tymczasem nałożone zostało serum, które wzmocniono wtłoczeniem ultradźwiękami. Takie urządzenie mam w domu. Liczyłam na coś więcej. Efekt mizerny.
A
Anna
18 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 26, 2021
Polecam !!!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegów: ok. 30 minut

Zabieg falami radiowymi może pomóc w zniwelowaniu cieni i obrzęków pod oczami oraz w wygładzeniu zmarszczek i zagłębień między dolną powieką a policzkiem. Z kolei połączenie urządzenia IPL/light oraz fal radiowych sprawdza się przy usuwaniu rumienia na twarzy. Wykorzystywane w trakcie zabiegu światło pulsacyjne wpływa na obkurczenie naczynek włosowatych odpowiedzialnych za występowanie tej niedoskonałości skóry. Metoda ta działa bezpośrednio na przyczynę, w przeciwieństwie do kremów lub korektorów.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 116 303. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Z uwagi na duże zainteresowanie usługami, termin umówienia wizyty jest w ciągu 14 dni od daty kontaktu telefonicznego z salonem. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

The Venus Clinic

Zlokalizowane w kilku miastach w kraju gabinety oferują swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnujących. W The Venus Clinic pracuje doświadczony zespół specjalistów, który wykonuje zabiegi z wykorzystaniem sprzętu i kosmetyków wysokiej jakości. Oferta salonu to m.in. laserowe zamykanie naczynek, lipoliza ultradźwiękowa, depilacja laserowa, masaże twarzy oraz ciała.