Brak nowych powiadomień

Thai Spa

60-minutowy masaż klasyczny tajski (69,99 zł) lub balijski (79,99 zł) w Thai Spa (do -55%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -55%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaże posiadają właściwości relaksacyjne, wyciszają organizm, prowadząc do stanu wewnętrznej harmonii, a przy tym pobudzają do działania

W skrócie


Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min

Masaż klasyczny tajski

Relaksujący zabieg będący połączeniem akupresury i technik rozciągania. Obszarem objętym masażem są najważniejsze punkty ciała i linie energetyczne. Możliwe efekty: uwolnienie napięcia mięśni, zwiększenie witalności oraz poprawa krążenia krwi.

Masaż klasyczny balijski

Zabieg będący połączeniem akupresury i aromaterapii przy użyciu olejków eterycznych. Zastosowanie olejków pomaga w procesie rozluźniania napiętych mięśni. Z kolei silne uciski akupunkturowe (wraz z energicznym rozbijaniem i rozcieraniem tkanki mięśniowej) pomagają w dotarciu do głębszej warstwy tkanki. Masaż wpływa na poprawę krążenia krwi i systemu limfatycznego. Polecany jest osobom z bólami kręgosłupa, sportowcom oraz osobom borykającymi się z migreną i bólami głowy.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zakupem sugerowany kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu wykonania usługi.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 735 953 516. W przypadku nieodwołania wizyty z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Thai Spa

Chcąc choć na chwilę przenieść się do magicznego świata orientu warto udać się do położonego niedaleko Warszawy Julianowa. Thai Spa – Królestwo Tajlandii specjalizuje się w tradycyjnych tajskich masażach, które mają wszechstronne działanie na ciało i umysł. W ofercie dostępne są zarówno zabiegi indywidualne, jak i romantyczne pakiety dla pary. Warto podkreślić, że pracujący tu doświadczeni masażyści pochodzą z Tajlandii.

Thai Spa

Masaż
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.