zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

AquaCity Poprad - Aquapark i wellness w centrum Słowacji

Športová 1397/1, Poprad

Słowacja: całodzienne bilety do parku wodnego AquaCity Poprad i opcjonalny lunch (do -39%)

Wybierz opcję
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ramach atrakcji m.in. 9 basenów pływackich i relaksacyjnych o temp. 30-38°C, zjeżdżalnie i atrakcje wodne, pokaz laserowy 3D w basenie

Komentarze klientów Groupon

O tej ofercie


Całodzienny bilet do AquaCity Poprad w pakiecie Aqupark lub Wellness + opcjonalny lunch


Opis pakietów:


Pakiet Aquapark: wstęp do wszystkich krytych i zewnętrznych basenów w aquaparku:

  • Strefa Relaksacyjna – 3 odkryte baseny termalne z atrakcjami wodnymi, 2 kryte baseny termalne Blue Diamond z barami wodnymi, 50 m basen pływacki, sauna parowa
  • Strefa Rozrywki – kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire, kryty basen dla dzieci Treasure Island – Wyspa Skarbów, place zabaw i boiska dla dzieci
  • Kompleks letni – Piramida Majów, zewnętrzny basen dla dzieci, strefa zabawy – nadmuchiwany park wodny piratów (czynne do 4 września)

Pakiet Wellness (dla osób powyżej 12 lat): wstęp do Fire & Water Wellness & Spa wszystkich krytych i zewnętrznych basenów w aquaparku:

  • Fire & Water Wellness & Spa – 8 saun i inhalacji (ceremonialna, solna, mentolowa, parowa, sucha, infra sauna), basen relaksacyjny z jacuzzi, dyszami do masażu i zatoką miłości, jacuzzi, pomieszczenia relaksacyjne z bio kominkami, jaskinia śnieżna
  • Strefa Relaksacyjna – 3 odkryte baseny termalne z atrakcjami wodnymi, 2 kryte baseny termalne Blue Diamond z barami wodnymi, 50 m basen pływacki, sauna parowa
  • Strefa Rozrywki – kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire, kryty basen dla dzieci Treasure Island – Wyspa Skarbów, place zabaw i boiska dla dzieci
  • Kompleks letni – Piramida Majów, zewnętrzny basen dla dzieci, strefa zabawy – nadmuchiwany park wodny piratów (czynne do 4 września)

Pakiety Aquapark/Wellness + lunch: dodatkowo oprócz wybranego pakietu menu dnia (zupa i drugie danie) w Restauracji Lighthouse w Aquaparku (3 dania do wyboru)


Wśród atrakcji dostępnych w AquaCity Poprad są:

Zjeżdżalnie – kilkumetrowe, całoroczne, strome konstrukcje, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek.

Blue Diamond I – delikatnie podświetlone baseny wypełnione bogato zmineralizowaną wodą, z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, pływania lub spotkania z przyjaciółmi.

Blue Diamond II – basen termalny z barem bezpośrednio w wodzie, dzięki czemu podczas kąpieli lub relaksu na krzesłach barowych zanurzonych w wodzie można rozkoszować się orzeźwiającymi drinkami i cieszyć się chwilą.

Basen dziecięcy Treasure Island – nowa strefa dla dzieci z tarasem wypoczynkowym i licznymi atrakcjami została pomyślana jako miejsce nie tylko dla maluchów, lecz również dla dorosłych (do wyboru m.in. rejs zabytkowym statkiem, programy animacyjne i weekendowe zabawy dla dzieci, żółwie i rybki Nemo oraz legwan z archipelagu Galapagos, czyli maskotka Treasure Island).


Dodatkowe informacje:

  • godziny otwarcia można sprawdzić tutaj
  • wejście do strefy Wellness dla osób powyżej 12. roku życia
  • personel mówi w języku angielskim i polskim

Warunki

Groupon ważny do 21.12.2022 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać wydrukowany groupon.
Dodatkowe informacje: w przypadku pytań możliwy kontakt tel. +421 52 78 51 111 lub mailowy: info@aquacity.sk. Personel mówi w jęz. polskim i angielskim. Godziny otwarcia można sprawdzić na stronie aquacity.sk. Park zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia Aquaparku i strefy Wellness lub ograniczenia działania niektórych basenów i atrakcji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

AquaCity Poprad - Aquapark i wellness w centrum Słowacji

Czy wodne szaleństwa wprawiają w pozytywny nastrój? Warto się o tym przekonać w czynnym cały rok słowackim AquaCity Poprad. Oferuje on mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowoczesny AquaCity Poprad to całoroczny kompleks kąpieliskowy położony na wysokości 672 m n.p.m. u podnóża Tatr Wysokich – tylko 50 km od polskiej granicy. Woda w basenach wydobywana jest na głębokości ok. 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie. W trakcie procesu technologicznego schładzana jest z temperatury 50°C do 36-38°C. Aby zminimalizować konieczność użycia chloru, baseny posiadają powierzchnię nierdzewną. Z kolei do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV łagodne dla skóry i dla oczu.

Nowoczesny budynek jako podstawowe źródło energii wykorzystuje promieniowanie słoneczne oraz wodę termalną. Stąd główną atrakcją są relaksacyjne baseny termalne z wodą o temperaturze 30-34°C. Oferują masaże wodne i powietrzne, leżanki z masażem perełkowym, dysze wodne, specjalne światła do leczniczej chromoterapii i wiele innych atrakcji. Kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire zapewniają dogłębny relaks. Nie zapomniano jednak o tych, którzy preferują aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. W AquaCity Poprad przez cały rok funkcjonuje zewnętrzny, siedzący basen relaksacyjny oraz rekondycyjny pływacki. Ten ostatni zainteresuje zapewne zwłaszcza aktywnych sportowców. Z kolei dzieci mogą spędzać czas w basenie Wyspa Skarbów. Warto wspomnieć, że woda termalna w aquaparku działa leczniczo i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego, nerwowego i przy kłopotach z krążeniem krwi.