zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.
top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Termy Gorący Potok Szaflary jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Termy Gorący Potok Szaflary

os. Nowe 45, Szaflary

Bilety do strefy basenowej i spa w Gorącym Potoku w Szaflarach (do -25%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gorący Potok to podhalańska propozycja wykorzystania wód termalnych i miejsce relaksu w strefie basenowej oraz spa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Justyna
6 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 10, 2022
Wizyta w termach szaflary pozostawia wiele do życzenia. Byłam już w wielu tego typu kompleksach jednak tego co spotkałam ta tych "termach" nie da się opisać słowami. Obiekt bardzo nieprzystosowany dla klientów. Punkt kasowy na polu, tak że trzeba czekać w kolejce pomimo kilkustopniowego mrozu i wiatru. Dodatkowo przy kasie wystąpił błąd z pobraniem biletu spowodowany winą gruponu, konslutant po werfyikacji wysłał grupon w pliku. Czas oczekiwania na rozpatrzenie problemu wydłużony - staliśmy ok 15 min na mrozie i wietrze korespondując z działem technicznym. Po wejściu do obiektu gdzie należało ściągnąć obuwie wiało niczym na syberii narażając tym samym zdrowie. Po przebraniu się i wejściu do wody wiało tak że nie dało się wysiedzieć, obiekt nie posiada żadnych basenów wewnątrz. Bardzo dużym wyczynem było przedostanie się z wody do szatni gdyż po wyjściu bałam się iż doznam paraliżu. Całość pobytu na termach w wodzie zajęła ok 3 minuty, łączny czas pobytu na obiekcie ok 15 min wliczając w to przebranie. Strata czasu i pieniędzy! W środku czystość i ciepło na bardzo niskim poziomie, toalety brudne i zanieczyszczone, szafki bardzo małe, ledwo mieściły małą torbę, przebieralnie nieliczne i niewielkie. Jednym słowem jestem rozczarowana i zdecydowanie nie polecam!!! Najgorsze termy w Polsce jak i na świecie, odradzam pobytu tam zwłaszcza zimą gdyż można się rozchorować i narazić na utratę zdrowia. Zdecydowanie odradzam.
G
Grzegorz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 11, 2022
Super polecam
G
Grzegorz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 9, 2022
Super polecam
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 16, 2022
Pomimo panującej pandemii brak elastyczności w wyborze terminu.
B
Beata
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2022
super
G
Gabriel
11 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 5, 2022
spa exxxtra!!!!
A
Adrianna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 28, 2021
Jak zwykle super :) polecam
J
Julia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 28, 2021
Cudowne miejsce! Po raz kolejny w Gorącym Potoku i po raz kolejny miło spędzony czas!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Bilety wstępu do Term Gorący Potok


Szczegóły:

 • w ofercie: wejście do strefy basenowej oraz opcjonalnie do strefy spa

Strefa basenowa


Kompleks Term Gorący Potok tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34-40°C. W sumie 21 niecek basenowych, z czego 9 w strefie basenowej.

 • dostępne niecki basenowe:
  • Ślebodny bonior
  • Podkowa
  • Zawaternik przy smreku
  • Siarcane Koloseum
  • Górsko Riviera
  • Wartki Potok
  • Dziecięce źródełko
  • Wodne Figle Migle
  • Niecka granitowa
 • pozostałe atrakcje:
  • Dziecięce źródełko
  • Wodne Figle Migle
  • Dmuchany Raj
  • Zjeżdżalnie
  • Park linowy
  • Ścianka wspinaczkowa
  • Boisko do piłki wodnej
  • Boisko do siatkówki plażowej

Strefa spa


Strefa Grzysno Przyjemność dedykowana jest osobom szukającym odprężenia i spokoju w naturalnym otoczeniu. Na gości czekają aromatyczne sauny, tężnia solna, kadzie z borowiną z podhalańskiego regionu, jacuzzi oraz 3 nastrojowe niecki basenowe. Uzupełnieniem termalnego relaksu jest bogata oferta masaży.


Dodatkowe informacje:

 • godziny otwarcia dostępne tutaj
 • Informacje o wodach termalnych dostępne tutaj
 • Mapa obiektu dostępna tutaj

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupon należy wymienić na bilet w kasie. Po dokonaniu wymiany grouponu na bilet, nie ma możliwości dokonania jego zwrotu. Bilety realizowane są od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia. Brak możliwości realizacji w dniach: 16-18.04.2022, 29.04-03.05.2022, 16-19.06.2022. Przed dokonaniem zakupu klient ma obowiązek zapoznać się z regulaminem kompleksu (https://www.goracypotok.pl/regulaminy). Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Groupon ważny do 24/06/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Termy Gorący Potok Szaflary

Podstawą działania Gorącego Potoku jest wykorzystanie unikalnych właściwości wody termalnej, pochodzącej z miejscowego źródła. Woda z odwiertu znajdującego się w Szaflarach charakteryzuje się wysoką zawartością siarki dwuwartościowej, niską mineralizacją oraz wysoką temperaturą przy wypływie, dzięki czemu można tu połączyć aktywny wypoczynek z dobroczynną balneoterapią. Aby zachować unikalne parametry zdrowotne, w kąpielisku nie stosuje się chemicznego uzdatniania, a proces dostarczania wody do basenów jest ciągły.

Wśród atrakcji Gorącego Potoku są m.in.: kompleks basenów, Górsko Riwiera (basen z altaną i barem), sauny suche, parowe, tężnia, kąpiele borowinowe, jacuzzi, strefa dla dzieci ze zjeżdżalniami, a także park linowy.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.