zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Szkoła języków obcych Liberty Language School

ul. TOMASZA ZANA, nr 43, LUBLIN

Konwersacyjny kurs języka angielskiego lub niemieckiego online od 149 zł w Szkole Języków Obcych Liberty Language School

Wybierz opcję

Wyróżniki

Prowadzony w formie online kurs to szansa na poprawę znajomości wybranego języka

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
T
Tomasz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 27, 2021
Program dopasowany do potrzeb kursanta. Polecam
A
Artur
9 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 13, 2021
Polecam. bardzo dobry lektor. Indywidualne podejście.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • grupy maks. 12-osobowe
  • lekcje odbywają się online (przez Skype)
  • godzina lekcyjna: 60 minut
  • częstotliwość zajęć: 2 x w tyg. po 1 godz. lekcyjnej
  • nacisk na mówienie, gramatykę i słownictwo

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail libertylanguageschooldnepr@gmail.com. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Kurs dostępny przez 3 miesiace od daty rejestracji. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Szkoła języków obcych Liberty Language School

Znajomość języka obcego może być dziś jednym z głównych kryteriów zatrudnienia. Jego przewaga konkurencyjna jest trudna do zakwestionowania. Współczesnemu specjaliście znacznie łatwiej jest wspinać się po szczeblach kariery, odnosić różne sukcesy, jeśli zna choćby jeden język obcy. Chociaż język angielski jest tradycyjnie uważany za język komunikacji międzynarodowej, ostatnio znacznie wzrosło zainteresowanie językiem niemieckim. Zespół Liberty Language School tworzą specjaliści z zakresu nauczania języka obcego oraz przygotowania do międzynarodowych testów językowych. Pracujący tutaj lektorzy posiadają zarówno certyfikaty potwierdzające znajomość języka (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL), jak i dokumenty potwierdzające kwalifikacje pedagogiczne (TKT, TEFL, TESOL, CELTA, DELTA).