Studio Urody i Masażu Maja Moszczyńska

Władysława IV 53/7, Gdynia

Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Studio Urody i Masażu Maja Moszczyńska

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, usprawnienie przemiany materii w komórkach i wymodelowanie sylwetki

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: liposukcja ultradźwiękowa
  • partie ciała: brzuch, uda, pośladki

Liposukcja ultradźwiękowa dzięki wykorzystaniu ultradźwięków stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej i tradycyjnych metod walki z tkanką tłuszczową oraz cellulitem.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 879 989. Dni i godziny otwarcia: wtorek 9-17, środa 9-17, czwartek 10-20. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Studio Urody i Masażu Maja Moszczyńska

Żyjąc na co dzień w ciągłym stresie i zabieganiu trzeba pamiętać, że dla zachowania równowagi nie można zapominać o chwili na relaks i odpoczynek. W tym celu warto skorzystać z usług zlokalizowanego w Sopocie Studia Urody i Masażu. Na miejscu można kompleksowo zadbać zarówno o lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne, jak i urodę. W ofercie dostępny jest szeroki wybór masaży, a także rytuałów na ciało oraz zabiegów z wykorzystaniem aparatury kosmetycznej. Warto dodać, że usługi realizowane są stacjonarnie i z dojazdem.

Więcej informacji na Facebooku.