Studio Pięknych Brwi

Al. Jerozolimskie 155 lok. U4, Warszawa

Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w Studio Pięknych Brwi

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na podkreślenie atutów urody i dodanie wyrazu spojrzeniu bez konieczności codziennego używania klasycznych kosmetyków

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda:
    • microblading,
    • soft powder brows (brwi delikatnie pudrowane),
    • ombre powder brows (pudrowe cieniowanie) - przód jaśniejszy, ogonki ciemniejsze lub podstawa ciemniejsza, a góra brwi jaśniejsza,
  • korekta w cenie: nie (dodatkowa opłata)
  • czas na wykonanie korekty: należy ją wykonać w przeciągu 4-6 tygodni
  • znieczulenie: nie (dodatkowa opłata)

Prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 705 054 . Dla Klientek Groupon rabat 30% na makijaż permanentny ust. Oferta dotyczy zabiegu w opcji podstawowej. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Pięknych Brwi

Zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu gabinet to miejsce gdzie kładzie się nacisk na „holistyczne podejście do estetyki oraz nowatorskie i indywidualne rozwiązania dla każdego”. Dzięki temu odwiedzający to miejsce klienci mogą zadbać o swoją urodę w komfortowych i sterylnych warunkach z wykorzystaniem sprawdzonych produktów. Warto dodać, że właścicielka salonu posiada duże doświadczenie, które zdobywała w pracy w Wielkiej Brytanii i Norwegii. Specjalnością salonu jest makijaż permanentny brwi, powiek i ust.