Brak nowych powiadomień

ul. Gęsia 22a, Kraków

Przedłużanie włosów o 50 cm na zimno metodą ultradźwiękową za 849 zł w Studiu Fryzur Ilithyia (zamiast 1500 zł)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -43%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Innowacyjna usługa, która szybko i precyzyjnie pozwoli przyczepić pasma; sposób na przedłużenie bądź zagęszczenie włosów

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 849 zł zamiast 1500 zł za przedłużanie włosów na zimno metodą ultradźwiękową o 50 cm (100 pasemek)

Łączenie włosów z pasemkami odbywa się przy użyciu urządzenia wykorzystującego zjawisko „zimnej fuzji”. Emituje ono fale ultradźwiękowe i pozwala na precyzyjne wykonanie łączeń „na zimno”. Metoda ta umożliwia uzyskanie płaskich, mniej widocznych i wyczuwalnych łączeń w porównaniu do tradycyjnej zgrzewarki. Co więcej, poprzez niską temperaturę zabiegu włosy nie są tak narażone na uszkodzenia, nie dochodzi również do poparzeń czy skaleczeń skóry głowy. Przedłużone w ten sposób włosy utrzymują się nawet do 4 miesięcy.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Salon zlokalizowany jest w Hotelu Galaxy, w pobliżu Galerii Kazimierz. W przypadku włosów bardzo gęstych ewentualna dopłata na miejscu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 567 076 z podaniem kodu zabezpieczającego; ewentualna zmiana terminu wizyty z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem, w przypadku nieodwołania groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio Fryzur Ilithyia

Mieszczące się w Hotelu Galaxy studio oferuje szeroką gamę usług fryzjerskich. Pracujący tutaj profesjonaliści pomogą w dobraniu odpowiedniej fryzury oraz zaproponują zabiegi, które poprawią stan i nawilżenie włosów. Poza tradycyjnym strzyżeniem salon posiada w swojej ofercie m.in. kurację przeciw wypadaniu włosów, zabieg trwałego prostowania włosów, przedłużania włosów, upięć okolicznościowych. Ilithyia proponuje swoim klientkom także usługi mające na celu pielęgnację dłoni.

Studio Fryzur Ilithyia

Salony, Fryzjer, Strzyżenie