Brak nowych powiadomień

Studio Fryzur Ilithyia

ul. Gęsia 22a, Kraków

Przedłużanie włosów o 50 cm na zimno metodą ultradźwiękową za 849 zł w Studiu Fryzur Ilithyia (zamiast 1500 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Innowacyjna usługa, która szybko i precyzyjnie pozwoli przyczepić pasma; sposób na przedłużenie bądź zagęszczenie włosów

O tej ofercie

Oferta

  • 849 zł zamiast 1500 zł za przedłużanie włosów na zimno metodą ultradźwiękową o 50 cm (100 pasemek)

Łączenie włosów z pasemkami odbywa się przy użyciu urządzenia wykorzystującego zjawisko „zimnej fuzji”. Emituje ono fale ultradźwiękowe i pozwala na precyzyjne wykonanie łączeń „na zimno”. Metoda ta umożliwia uzyskanie płaskich, mniej widocznych i wyczuwalnych łączeń w porównaniu do tradycyjnej zgrzewarki. Co więcej, poprzez niską temperaturę zabiegu włosy nie są tak narażone na uszkodzenia, nie dochodzi również do poparzeń czy skaleczeń skóry głowy. Przedłużone w ten sposób włosy utrzymują się nawet do 4 miesięcy.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Salon zlokalizowany jest w Hotelu Galaxy, w pobliżu Galerii Kazimierz. W przypadku włosów bardzo gęstych ewentualna dopłata na miejscu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 567 076 z podaniem kodu zabezpieczającego; ewentualna zmiana terminu wizyty z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem, w przypadku nieodwołania groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio Fryzur Ilithyia

Mieszczące się w Hotelu Galaxy studio oferuje szeroką gamę usług fryzjerskich. Pracujący tutaj profesjonaliści pomogą w dobraniu odpowiedniej fryzury oraz zaproponują zabiegi, które poprawią stan i nawilżenie włosów. Poza tradycyjnym strzyżeniem salon posiada w swojej ofercie m.in. kurację przeciw wypadaniu włosów, zabieg trwałego prostowania włosów, przedłużania włosów, upięć okolicznościowych. Ilithyia proponuje swoim klientkom także usługi mające na celu pielęgnację dłoni.