Studio 52 Szybkie Nieinwazyjne Odchudzanie

Przestrzenna 52, Łódź

Wyszczuplająca presoterapia: 5 zabiegów za 229,99 zł i więcej w Studiu 52 Szybkie Nieinwazyjne Odchudzanie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg o działaniu wyszczuplającym; dodatkowo poprawa przemiany materii oraz krążenia

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 1 zabieg – 30 min
  • godziny otwarcia: od pon do pt. w godz. 08 - 20

Presoterapia – czyli innymi słowy drenaż limfatyczny, to pneumatyczny masaż uciskowy, który działa bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Zabieg wskazany dla osób borykających się z cellulitem, pragnących wyszczuplić swoją sylwetkę. Dodatkowo, zabieg może pomóc w poprawie krążenia, zmniejszeniu obrzęków, a co więcej, we wzmocnieniu odporności i poprawie przemiany materii. Stosowanie drenażu limfatycznego może poprawić samopoczucie pacjenta, dodając efekt „lekkości” ciała.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:  1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na voucher prezentowy. Godziny otwarcia: od pon do pt. w godz. 08 - 20. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio 52 Szybkie Nieinwazyjne Odchudzanie

Salon specjalizuje się w zabiegach mających na celu zmianę, ale także poprawę wyglądu ciała oraz twarzy. Oferta studia to m.in. liposukcja ultradźwiękowa i laserowa, mezoterapia bezigłowa, fale radiowe, dermomasaż. Wszystkie zabiegi wykonywane są z użyciem wysokiej klasy sprzętu.