Strefa Terapii ''Relaxare''

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 54% zniżki na: Wyszczuplanie, redukcja cellulitu w firmie Strefa Terapii Relaxare

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by zadbać o swoje nogi nie tylko przed wyjazdem wakacyjnym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jadwiga
26 Oceny25 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 12, 2022
Zabieg w komorze vacustyler (pompa ssąca) jest bardzo skuteczny dla zmęczonego kręgosłupa, szczególnie lędźwiowego i stawów biodrowych. Komora hiperbaryczna jest świetnym relaksem. Obsługa życzliwa i profesjonalna. Zawitam tam ponownie.
A
Anna
11 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Polecam zabieg i miejsce.
R
Ryszard
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 7, 2022
Polecam
A
Arkadiusz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Polecam w 100%. Miła obsługa.
J
Janina
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 28, 2022
przemiła i pomocna obsługa, polecam w 100%
A
Agata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Przesympatyczna obsługa, polecam
E
ELZBIETA
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 15, 2021
bardzo uprzema obsługa!

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

1 x 30-minutowy zabieg w kosmicznej kapsule redukującej cellulit – Vacustyler

Vacustyler nazywany jest nieocenionym pogromcą cellulitu. Cellulit to prawdziwe utrapienie kobiet – jego występowanie wiąże się z nadmiarem estrogenów w organizmie. Powodem są przede wszystkim zaburzenia mikrokrążenia – toksyny nie są odprowadzane w sposób efektywny i gromadzą się w tkance tłuszczowej. Dzięki wytworzonemu podciśnieniu, z tkanki odciągana jest limfa oraz zanieczyszczenia w odpowiednim kierunku z tkanek obwodowych ku sercu. Toksyny zostają rozpuszczane w wodzie oraz usuwane przez układ pokarmowy. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach.

Vacustyler – najtrafniej określić go mianem „zewnętrznego serca limfatycznego dla dolnych partii ciała”. Technologia opracowana i opatentowana przez NASA w niemieckim ośrodku badań kosmicznych polega na wykorzystaniu rytmicznego, naprzemiennego podciśnienia ujemnego i dodatniego. Polecany również osobom spędzającym większość dnia w pozycji siedzącej, ponieważ to najczęściej u nich występują problemy z krążeniem i zastojem limfy oraz bóle kręgosłupa. 

Pozostałe wskazania:

  • Wspomaganie leczenia otyłości
  • Oddziaływanie na tkankę łączną
  • Zaburzenia krążenia
  • Mikrotrakcja kręgosłupa (rozciąganie odcinka lędźwiowego)
  • Redukcja dolegliwości „ciężkich nóg” i towarzyszącego im bólu
  • Poprawa krążenia mózgowego
  • Detoksykacja
  • Popularne i użytkowane przez sportowców – regeneracja po treningu

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 606 200 901. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii ''Relaxare''

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.