Brak nowych powiadomień

ul. Łazienkowska 3, Warszawa

Bilet dla 2 osób na wycieczkę po stadionie Legii Warszawa za 29,99 zł i więcej opcji (do -38%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -37%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wśród atrakcji m.in.: szatnia piłkarska, strefa ustawiania, ławki rezerwowych, strefa VIP, „Żyleta” i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 3 opcji

Wycieczka po stadionie Legii Warszawa:

  • 29,99 zł zamiast 40 zł za bilet dla 2 osób
  • 39,99 zł zamiast 60 zł za bilet dla 3 osób
  • 49,99 zł zamiast 80 zł za bilet dla 4 osób

Wycieczka Trasą Białą trwa do półtorej godziny, a aktualny harmonogram i szczegółowy opis można znaleźć tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu na stronie www.legia.com. Trasa wycieczki jest określona na stronie www.wycieczki.legia.com jako Trasa Biała.
Dodatkowe informacje:po przybyciu na stadion wymień groupon na bilet (do okazania na urządzeniu mobilnym lub w formie wydruku) w Punkcie Obsługi Kibica. Więcej informacji na temat wycieczki: tel. 608 542 541 (od poniedziałku do piątku 8-17) lub mailowo: wycieczki@legia.pl. Wycieczki startują sprzed recepcji klubu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i przed wizytą na stadionie rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon traci ważność. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stadion Legii Warszawa

Wycieczka po stadionie Legii Warszawa to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego i poznanie historii piłki nożnej w najlepszym wydaniu. Trasa zwiedzania obfituje w unikalne atrakcje, które zainteresują nie tylko kibiców. Uczestnicy wycieczki mogą wejść na najbardziej znaną trybunę stołecznego klubu – tzw. Żyletę – na której podczas każdego spotkania najzagorzalsi kibicie organizują doping i słynne oprawy meczowe. W prestiżowej strefie biznesowej dostępne dla zwiedzających są loże oraz Gold i Silver Club, skąd mecze Legii oglądają znani przedstawiciele świata polityki, kultury i biznesu. Podczas zwiedzania można zrobić zdjęcia przy ławkach rezerwowych lub w strefie ustawiania, czyli miejscu, z którego piłkarze wychodzą na murawę stadionu. Znajduje się tam również Galeria Mistrzów, przedstawiająca portrety wszystkich zawodników oraz trenerów, którzy mogą poszczycić się tytułem mistrza Polski.

Stadion Legii Warszawa

Bilety, Rodzinne, Muzeum, Zwiedzanie lub wycieczka, Muzeum i galeria