Brak nowych powiadomień

Lotnicza 8, Mirosławice

Skok w tandemie z 4000 m (599 zł) i szkolenie w tunelu aerodynamicznym z wideo (939 zł) w Olimpic Skydive

Do -25%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Skok z wys. 4000 m z instruktorem to niezapomniane przeżycie i fantastyczne widoki; uzupełnieniem skoku jest lot w tunelu aerodynamicznym

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Skok spadochronowy z samolotu w tandemie (z instruktorem):

  • 599 zł zamiast 749 zł za skok w tandemie,
  • 849 zł zamiast 1049 zł za skok w tandemie + nagranie wideo,
  • 699 zł zamiast 938 zł za 1 lot w tunelu aerodynamicznym + skok w tandemie,
  • 939 zł zamiast 1238 zł za 1 lot w tunelu aerodynamicznym + skok w tandemie + nagranie wideo.

Skok zawiera: 10-15-minutowe szkolenie instruktorskie, wypożyczenie kombinezonu i gogli. Dodatkowo na miejscu uczestnik otrzymuje pamiątkowy certyfikat, wyjątkowy film i zdjęcia ze skoku (opcja 2. i 4.). Swobodny lot trwa 60 sekund z prędkością 200 km/h, gwarantując wyjątkowe wrażenia i niesamowite przeżycia. Aby przeżyć podniebną przygodę, nie wymagane są badania lekarskie ani licencja spadochronowa. Po otwarciu spadochronu następuje około 7-10 minutowy lot na otwartej czaszy, podczas którego można samodzielnie sterować spadochronem. Lot odbywa się nad przepiękną Górą Ślęzą i zalewem Mietkowskim, co gwarantuje fantastyczne widoki. Aby podczas skoku czuć się pewniej, polecany jest wcześniejszy lot w tunelu aerodynamicznym.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony. W weekend liczba miejsc jest ograniczona.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Skoki odbywają się na lotnisku w Mirosławicach niedaleko Wrocławia, w piątki, soboty i niedziele. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków. Maksymalny ciężar pasażera tandemu nie może przekroczyć 110 kg. Cena skoku w tandemie z instruktorem obejmuje pasażera do wagi 90 kg. W przypadku wagi pasażera tandemu przekraczającej 90 kg zamawiający/pasażer tandemu jest zobowiązany do dokonania w dniu skoku dopłaty w wysokości 10 zł za każdy dodatkowy kilogram masy ciała powyżej 90 kg. Opłata musi zostać wniesiona przed wykonaniem skoku, maksymalna dopłata za wagę nie może przekroczyć 200 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 390 91 39 lub 533 378 216 z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Po ustaleniu terminu należy wysłać wiadomość email na adres info@olimpic-skydive.pl wraz z wygenerowanym grouponem w formacie PDF. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Olimpic Skydive

Pod Wrocławiem na lotnisku w Mirosławicach mieści się firma, której głównym celem jest propagowanie skoków spadochronowych, lotów widokowych, rozrywki w tunelu aerodynamicznym oraz pozostałych sportów lotniczych. W ofercie znaleźć można zajęcia zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych uczestników. Oprócz tego warto odwiedzić sklep z akcesoriami. Dodatkowo Centrum Sportów Lotniczych w Mirosławicach jest jednym z pięciu miejsc na świecie, w którym można skakać ze spadochronem i latać w tunelu aerodynamicznym.

Olimpic Skydive

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe