Sky Force Polskie Centrum Spadochronowe

ul. Przemysłowa 48a, Piotrków Trybunalski

Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Wybierz opcję
Ponad 90 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Podniebna przygoda: lot widokowy i skok ze spadochronem z 4200 m to niesamowita szansa na realizację marzeń, a także pomysł na prezent

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 29, 2022
Great experience, very safe, instructors are very professional
P
Piotrek
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 25, 2022
Genialna załoga instruktor i pamiątka polecam!!!! Wszystko jak należy sugerował bym kaski dołączyć do zestawu ale tak po za tym wszystko super!!!
T
Tomasz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 13, 2022
Super przygoda. Instruktor wszystko fajnie tłumaczy, jest pełne przygotowanie do skoku. Wykupienie kamerki daje niezapomnianą pamiątkę w postaci filmu, który okazuje się że zapisuje wszystko troszkę inaczej niż my pamiętamy pod wpływem emocji, zwłaszcza wyskok z samolotu :D Polecam!
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 5, 2021
Atrakcja 12/10 . Instruktorzy na medal. Bezpiecznie - niezapomniane chwile ;) polecam !
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 31, 2021
Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie skok ze spadochronem dla 1 lub 2 osób
 • czas trwania: ok. 20 min

 • w cenie:
  • 15 minut lotu samolotem desantowym SkyVan SC7
  • szkolenie i przygotowanie do skoku
  • skok z instruktorem z 4200 m
  • ok. 55 sekund swobodnego spadania
  • 5 minut szybowania z otwartym spadochronem
  • certyfikat skoku tandemowego
  • wypożyczenie kombinezonu i gogli

Dodatkowe informacje:

Samolot wyposażony jest w dwa potężne silniki turbinowe Garett TPE 331, dzięki którym przy pełnej ładowności osiąga pułap 4200 m w 13-15 min. Zabiera on na pokład aż 22 osoby, jest niezwykle przestronny i komfortowy. Za sterami siedzi zawsze dwóch pilotów.

Tandem/spadochron: tandem firmy Sigma. Firma używa sprawdzonych systemów bez alternatywnych zamienników.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 511 556 326. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja usługi wyłącznie w okresie od maja do końca października ze względu na warunki pogodowe. W przypadku zakupu grouponu poza sezonem należy skontaktować się z firmą, podając kod zabezpieczający w celu indywidualnego ustalenia terminu w sezonie wiosenno-letnim. Istnieje możliwość dokupienia na miejscu usługi filmowania i zdjęć. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sky Force Polskie Centrum Spadochronowe

W tygodniu Centrum Spadochronowe obsługuje szkolenia najwybitniejszych polskich oddziałów spadochronowych, natomiast w weekendy otwiera się dla wszystkich. Firma oferuje swoim klientom m.in. desant z 4200 m w tandemie z instruktorem, skoki freefly, RW, skoki static line, szkolenia AFF. Warto wspomnieć, iż Sky Force zajmuje się także organizacją imprez firmowych. Istnieje możliwość dokupienia na miejscu usługi filmowania co może być piękną pamiątką.

Więcej informacji znaleźć można tutaj.