SkinCare & BeautyLook

Ratajczaka 20, Poznań

Lifting i laminacja rzęs (99,99 zł) z botoksem (109,99 zł) i więcej w SkinCare & BeautyLook

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi na rzęsy, które mogą nie tylko poprawić ich kondycję, ale także dodać im objętości

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 40-70 min

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 359 463. Oferta wyłaczona z kodów promocyjnych Groupon. Dni i godziny otwarcia lokalu: poniedziałek - piątek (10-18), sobota (10-15). Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

SkinCare & BeautyLook

Położony na Starym Mieście gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów upiększających i pielęgnujących. W SkinCare & BeautyLook skorzystać można z takich usług, jak m.in henna brwi z regulacją, laminacja rzęs czy terapia fotonowa. Dodatkowo wizyta w salonie to okazja do zadbania o skórę twarzy. Klientki mogą bowiem zdecydować się na wybrany peeling, maskę oraz masaż.