No Gravity

Grunwaldzka 519 B, II p/3, Plewiska

Floating: sesja 60-minutowa za 114,99 zł i więcej opcji w No Gravity

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:3 dni 00:29:35
Ponad 350 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Seans floatingu pozwala na całkowite odprężenie fizyczne i psychiczne dzięki lewitacji w wodzie z solą Epsom

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 3, 2022
Cudowne doświadczenie. Wszystko co potrzebne pod ręką, idealna temperatura, czysto i przemiła Pani. Wrócimy na pewno.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 11, 2022
Bardzo przyjemne doświadczenie i przemiła obsługa 💜
L
Lidia
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 25, 2022
Super relaks. Miła obsługa. Super warunki. Polecam
B
Bartosz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 3, 2021
Polecam, miła i profesjonalna obsługa

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 45-60 min
  • wymiary kabin floatingowych: 2,5 m długości x 1,8 m szerokości x 2,5 m wysokości.
  • w przypadku sesji dla 2 osób – sesje odbywają się jednocześnie w 2 kabinach

Floating polega na wejściu do kabiny wypełnionej wodą, w której rozpuszczono ponad 600 kilogramów soli Epsom. Dzięki temu ciało swobodnie lewituje na powierzchni wody, mięśnie rozluźniają się, a umysł odpoczywa. Stan ten określany jest deprywacją sensoryczną. Warto wspomnieć, iż w No Gravity funkcjonują dwie kabiny, które są większe od standardowych, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

Floating w praktyce: odwiedzenie kabiny floatingowej przypomina wejście do basenu. Zaczyna się od prysznica i założenia stroju kąpielowego. Wiele osób preferuje sesje w negliżu. Wchodząc do wody, należy położyć się na jej powierzchni. Dobroczynna sól Epsom dba o to, aby swobodnie unosić się na powierzchni.

Zastosowania i korzyści: kabiny floatingowe są szeroko wykorzystywane w medycynie i terapii. Floating pomaga się zrelaksować, wyciszyć i odprężyć. Godzina swobodnego dryfowania może dać więcej niż trzy godziny snu.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 696 552 552 . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

No Gravity

Założone w 2006 roku studio powstało z fascynacji floatingiem i zabawą grawitacją, czym pragnie zarazić swoich klientów. W ofercie dzięki temu znaleźć można sesje floatingowe, ale także treningi Alfa-Gravity i Aqua-Gravity. Dodatkowe odprężenie przynoszą masaże, azjatyckie spa czy joga lecznicza.