Brak nowych powiadomień

Instytut Shintai Day Spa

Dobrego Pasterza 118/1, Kraków

Odmładzająca mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym od 179,99 zł w Instytucie Shintai Day Spa

Do -71%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Mezoterapia igłowa: bezpośrednie wstrzyknięcie do skóry preparatów hamujących proces starzenia
  • Kwas hialuronowy nieusieciowany: intensywne ujędrnienie i nawilżenie tkanki

W skrócie

Błyśnij zregenerowaną, gładką i promienną cerą dzięki odmładzającej mezoterapii w Instytucie Shintai Day Spa.

Oferta
Mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym nieusieciowanym w 1 z 3 opcji:

1) 179,99 zł zamiast 520 zł za zabieg na twarz i szyję,
2) 249,99 zł zamiast 780 zł za zabieg na twarz, szyję i dekolt,
3) 299,99 zł zamiast 1040 zł za zabieg na twarz, szyję, dekolt oraz okolice pod oczami.

Mezoterapia igłowa to zabieg pozwalający szybko zlikwidować widoczne niedoskonałości. Jego skuteczność tkwi w wykorzystaniu substancji aktywnych, które tym skuteczniej hamują proces starzenia i pobudzają procesy regeneracyjne, że zostają wprowadzone bezpośrednio w głąb tkanki przy pomocy cienkiej igły. W Shintai Day Spa zmarszczki zostają wygładzone przy użyciu nieusieciowanego kwasu hialuronowego – organicznej substancji, która zapobiega utracie wody, regeneruje i chroni komórki, a także usprawnia odnowę komórkową.

Instytut Kraków Shintai Day Spa
Zgonie z filozofią Shintai – misją salonu jest pomoc w uzyskaniu wewnętrznego spokoju, który ma być drogą do osiągnięcia wiecznego szczęścia. Z pewnością pomagają w tym życzliwość obsługi i przyjemne dla oka wnętrza. Ponadto miejsce to słynie z popierania ekologii. Do zabiegów stosowane są wyłącznie naturalne preparaty, bazujące na surowcach roślinnych i tłoczonych na zimno olejach roślinnych. Wszystkie ręczniki i prześcieradła zostały uszyte z mało barwionych materiałów z minimalną zawartością włókien syntetycznych. Co więcej, do zabiegów salon wykorzystuje wyłącznie energooszczędne urządzenia. Woda ogrzewana jest w sposób solarny, a w gabinetach i łazienkach zamontowano oświetlenie LED-owe. W tak sprzyjającym naturze otoczeniu można skorzystać z ponad 30 zabiegów z zakresu pielęgnacji i stylizacji ciała.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 884 843 449 lub 12 358 33 67 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.