Brak nowych powiadomień

Szkoła Spadochronowa KrakSky

Lotnisko Pobiednik Wielki, Igołomia

Skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem z ponad 3,5 km od 690 zł i więcej opcji w Szkole Spadochronowej KrakSky

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Skok w tandemie z ok. 3500 m dla 1 lub 2 osób w opcji ze zdjęciami lub możliwością otrzymania pamiątkowego filmu (za dopłatą)

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 690 zł za szkolenie, lot widokowy i skok z ponad 3,5 km dla 1 osoby,
 • 799 zł za opcję 1 + zdjęcia,
 • 1380 zł za szkolenie, lot widokowy i skok z ponad 3,5 km dla 2 os. lub 2 skoki dla 1 os.,
 • 1599 zł za opcję 3 + zdjęcia.

Oferta KrakSky obejmuje

 • wypożyczenie sprzętu,
 • szkolenie i przygotowanie do skoku,
 • lot widokowy nad Krakowem,
 • skok z instruktorem z ponad 3,5 km,
 • ok. minuty swobodnego spadania,
 • ok. 6 min lotu w powietrzu,
 • certyfikat skoku tandemowego.

Nawet jeśli na co dzień lubi się twardo stąpać po ziemi, z grouponem można beztrosko pobujać w obłokach. Dzięki ofercie każdy ma szansę zadebiutować w przestworzach, wybierając skok spadochronowy w KrakSky – znanej strefie skoków spadochronowych w Krakowie.

Skoki w tandemie nie wymagają żadnych badań lekarskich. Przed skokiem prowadzony jest jedynie krótki instruktaż. Skok może być wykupiony także jako prezent dla innej osoby (groupon z dedykacją).

Skoki wykonywane są z samolotu: An-2, Cessna 206 lub Cessna 182 z wysokości 3500-4000 metrów. Pozwala to na ok. minutę swobodnego spadania z prędkością ok. 200 km/h.

Skok jest w całości filmowany od momentu szkolenia, poprzez załadunek do do samolotu i czynności na pokładzie aż po sam skok i lądowanie. Materiał filmowy po obróbce i zmontowaniu dostarczany jest wraz z wykadrowanymi zdjęciami w formie elektronicznej na maila. Zgodnie z wykupioną opcją sprzedaży. Film pamiątkowy dodatkowo płatny 150 zł na miejscu. Dodatkowo pasażer otrzymuje certyfikat wykonania skoku w tandemie.

Skoki w tandemach wykonywane są na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim k. Krakowa.

Kadra KrakSky dostępna tutaj.

Dojazd na lotnisko można sprawdzić tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Film pamiątkowy z lotu i skoku 150 zł (płatny dodatkowo w strefie skoków KrakSky). Firma zastrzega sobie możliwość przełożenia zarezerwowanego terminu skoku z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 957 120 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Spadochronowa KrakSky

Wystarczy odrobina odwagi i chęć przeżycia niezapomnianej przygody, a o resztę dbają instruktorzy KrakSky, zapewniając zdrową porcję adrenaliny i wspomnienia, które zostają na długo. Szkoła oferuje tandemowe skoki, które pozwalają poczuć dreszczyk swobodnego spadania pomimo braku doświadczenia – uczestnik podniebnej przygody jest bowiem podpięty do jednego z profesjonalnych instruktorów. Skok w tandemie jest świetnym sposobem wprowadzenia się do skoków spadochronowych. W KrakSky można również doskonalić spadochroniarskie umiejętności podczas nauki celnego lądowania oraz szkolenia podstawowego i doskonalącego. Ponadto KrakSky posiada również Ośrodek Szkolenia Lotniczego

Szkoła Spadochronowa KrakSky

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe