Skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem z ponad 3,5 km od 690 zł i więcej opcji w Szkole Spadochronowej KrakSky

Szkoła Spadochronowa KrakSky

2 Opinii

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
2 Opinii

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

 • 690 zł za szkolenie, lot widokowy i skok z ponad 3,5 km dla 1 osoby,
 • 799 zł za opcję 1 + zdjęcia,
 • 1380 zł za szkolenie, lot widokowy i skok z ponad 3,5 km dla 2 os. lub 2 skoki dla 1 os.,
 • 1599 zł za opcję 3 + zdjęcia.

Oferta KrakSky obejmuje

 • wypożyczenie sprzętu,
 • szkolenie i przygotowanie do skoku,
 • lot widokowy nad Krakowem,
 • skok z instruktorem z ponad 3,5 km,
 • ok. minuty swobodnego spadania,
 • ok. 6 min lotu w powietrzu,
 • certyfikat skoku tandemowego.

Nawet jeśli na co dzień lubi się twardo stąpać po ziemi, z grouponem można beztrosko pobujać w obłokach. Dzięki ofercie każdy ma szansę zadebiutować w przestworzach, wybierając skok spadochronowy w KrakSky – znanej strefie skoków spadochronowych w Krakowie.

Skoki w tandemie nie wymagają żadnych badań lekarskich. Przed skokiem prowadzony jest jedynie krótki instruktaż. Skok może być wykupiony także jako prezent dla innej osoby (groupon z dedykacją).

Skoki wykonywane są z samolotu: An-2, Cessna 206 lub Cessna 182 z wysokości 3500-4000 metrów. Pozwala to na ok. minutę swobodnego spadania z prędkością ok. 200 km/h.

Skok jest w całości filmowany od momentu szkolenia, poprzez załadunek do do samolotu i czynności na pokładzie aż po sam skok i lądowanie. Materiał filmowy po obróbce i zmontowaniu dostarczany jest wraz z wykadrowanymi zdjęciami w formie elektronicznej na maila. Zgodnie z wykupioną opcją sprzedaży. Film pamiątkowy dodatkowo płatny 150 zł na miejscu. Dodatkowo pasażer otrzymuje certyfikat wykonania skoku w tandemie.

Skoki w tandemach wykonywane są na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim k. Krakowa.

Kadra KrakSky dostępna tutaj.

Dojazd na lotnisko można sprawdzić tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Film pamiątkowy z lotu i skoku 150 zł (płatny dodatkowo w strefie skoków KrakSky). Firma zastrzega sobie możliwość przełożenia zarezerwowanego terminu skoku z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 957 120 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Spadochronowa KrakSky


Wystarczy odrobina odwagi i chęć przeżycia niezapomnianej przygody, a o resztę dbają instruktorzy KrakSky, zapewniając zdrową porcję adrenaliny i wspomnienia, które zostają na długo. Szkoła oferuje tandemowe skoki, które pozwalają poczuć dreszczyk swobodnego spadania pomimo braku doświadczenia – uczestnik podniebnej przygody jest bowiem podpięty do jednego z profesjonalnych instruktorów. Skok w tandemie jest świetnym sposobem wprowadzenia się do skoków spadochronowych. W KrakSky można również doskonalić spadochroniarskie umiejętności podczas nauki celnego lądowania oraz szkolenia podstawowego i doskonalącego. Ponadto KrakSky posiada również Ośrodek Szkolenia Lotniczego

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.