zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

SerwisKlimatyzacjiRzeszow.pl

Sielec 56A, Sędziszów Małopolski

Auto: polerowanie lamp tylnych lub przednich za 79,99 zł i więcej opcji w SerwisKlimatyzacjiRzeszow.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na przywrócenie blasku reflektorom – lepsze oświetlenie drogi oraz bardziej estetyczny wygląd auta

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jakub
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 8, 2021
Oszust. Serwis zajmuje się regeneracją reflektorów, wziął pieniądze za ich regenerację i nie wykonał usługi. Głupie tłumaczenia, że reflektory były w kiepskim stanie przed wykonaniem usługi rzekomo usprawiedliwiają kiepski efekt pracy serwisu. To serwis w końcu zajmuje się regeneracją czy tylko braniem pieniędzy? Po wykonaniu usługi głupie tłumaczenia że jest kiepski efekt bo nie zapłaciłem drugie tyle za powłokę ceramiczną. Przed usługą było mówione że powłoka przedłuża efekt a nie wpływa na jego jakość. Nie polecam jeśli nie chcesz zostać oszukany omijaj z daleka
K
Krzysztof
2 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
lipiec 30, 2021
Kupiłem groupon z serwisem klimatyzacji (59,99 zł). Na miejscu zostałem poinformowany, że nie jest to z serwisem (mimo, że taki zapis w moim grouponie był) i muszę za to zapłacić i to tylko gotówką. Koszt całej dopłaty wyniósł 100 zł, razem z grouponem to 159,99 zł, drogo jak na taką usługę dokładając jeszcze ilość kilometrów od Rzeszowa.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 21, 2021
Miło i fachowo

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta: polerowanie lamp tylnych oraz/lub przednich (zgodnie z opcją)
  • dni i godziny otwarcia serwisu: pon.-sob. 7-19

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 119 129. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

SerwisKlimatyzacjiRzeszów.pl

Troska o sprawność i wygląd auta zaprowadzić może jego właściciela do firmy SerwisKlimatyzacjiRzeszow.pl. Powstała ona na przełomie lat 1995/1996 i cieszy się ugruntowaną renomą oraz dobrymi opiniami klientów. Serwis działa pod logiem Bosch (technologia Bosch Service A/C). Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn wykonuje się tu cały zakres usług z zakresu klimatyzacji pojazdowej, w tym m.in. sprawdzenie szczelności, uzupełnienie czynnika czy ozonowanie. W ofercie są również naprawy mechaniczne, spawanie aluminium i sprzedaż części, a także usługi poprawiające wygląd samochodu.