Service Clean System

ul. Promienista 160, Poznań

Pranie tapicerki samochodowej od 114,99 zł i więcej opcji w Service Clean System

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pranie tapicerki i innych elementów wnętrza auta to sposób na poprawę komfortu podróżowania, a mycie z zewnątrz – wyglądu karoserii

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: pranie tapicerki, czyszczenie auta wewnątrz i z zewnątrz
  • oferta dotyczy samochodów osobowych.
  • godziny otwarcia: pon.-pt. 9-18, sob. 9-15

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 117 762. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Service Clean System

Jeżeli chodzi o czystość, to nie ma ona tajemnic dla pracowników firmy Service Clean System. Doprowadzają oni do porządku nawet najbardziej zaniedbany samochód oraz sprzątają biura, sklepy czy powierzchnie magazynowe. Dla hoteli, restauracji i salonów przygotowali zaś pełną gamę usług pralniczych i prasowniczych.