Brak nowych powiadomień

ul. Ignuta 101, Wrocław

Laser tag dla 8 osób za 199,99 zł i więcej opcji w Sekcji LaserTag

Wybierz opcję

Wyróżniki

Laserowy paintball jest alternatywą dla klasycznej odmiany gry; nowoczesny sprzęt działa bezprzewodowo

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Krzysztof
1 Oceny1 reviews
czerwiec 18, 2019
Bardzo fajnie zorganizowana zabawa. Polecam.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas gry: 90 minut (60 minut zabawy i 30 minut czasu technicznego)
  • składowe pakietu: szkolenie wstępne, dobór scenariuszy, indywidualny komplet do gry, 1 godz. gry, dodatkowe wyposażenie laser tag (bazy, punkty kontrolne, dmuchane ściany), monitorowanie przebiegu gry, prowadzenie statystyk
  • tematyka/scenariusz: dostępnych jest wiele scenariuszy, do wyboru na miejscu

Paintball klasyczny i laserowy łączą zasady gry, ale różne wyposażenie, które otrzymuje każdy uczestnik. Zamiast pistoletu na kulki z farbą otrzymuje karabin laserowy LGS emitujący fale podczerwieni. Co więcej, wiązka podczerwieni w odróżnieniu od barwnych kulek nie pozostawia siniaków.

Laser tag na terenie Wrocławia? Emocjonująca rozrywka w gronie znajomych? Oferta Sekcji LaserTag może spełnić te warunki. Na stronie Groupon.pl wybierać można pomiędzy godzinną grą dla 8, 10 lub 12 osób. Przed rozpoczęciem rozgrywki, odbywa się krótkie szkolenie, które zapoznaje uczestników z zasadami gry oraz poprawnym użyciem otrzymanego wyposażenia. Pózniej grupa wybiera scenariusz gry, obowiązujący przez kolejną godzinę.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość przeprowadzenia rozgrywki na zaproponowanym przez klienta terenie (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 727 554 084 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sekcja LaserTag

Amatorzy laserowych walk z pewnością przeżyją w Sekcji LaserTag emocjonujące chwile. Firma specjalizuje się bowiem w organizacji na otwartych terenach innowacyjnych gier z użyciem broni, która wykorzystuje promienie podczerwieni. Zasięg działania wysyłanego impulsu sięga do 130 metrów, dlatego podczas gdy można realizować najbardziej fantazyjne scenariusze walk.

Sekcja LaserTag

Atrakcje dla dzieci, Rozrywka i czas wolny, Paintball laserowy