Scena Współczesna

ul. Giordana Bruna 9 (wejście bramą przed budynkiem ul. Giordana Bruna 12), Warszawa

Bilety dla 2 osób na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna (do -35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bilety na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna to pomysł na kulturalny wieczór we dwoje

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Oferta

  • 2 bilety normalne na wybrany spektakl

Spektakle i terminy:

  • „Dzieła wszystkie Szekspira” – 3, 17 i 18.06.2022
  • „Historia świata w skróconej wersji” – 4 i 11.06.2022
  • „Obserwuję Cię” („I Ty zostaniesz Chińczykiem”) – 5 i 12.06.2022

Teatr Scena Współczesna gra na nowej scenie przy Polu Mokotowskim, wejście bramą przed budynkiem przy ul. Giordana Bruna 9, naprzeciwko budynku ul. Giordana Bruna 12


„Dzieła wszystkie Szekspira”

Żartobliwa prezentacja wszystkich 37 dramatów mistrza w wykonaniu trójki aktorów. Hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn i „Hamlet” w trzyminutowej wersji. Spektakl oceniony na 5 gwiazdek przez „Gazetę Wyborczą” dostarcza przedniej rozrywki.

„Historia świata w skróconej wersji”

Wędrówka przez dzieje ostatniego tysiąclecia w muzyczno-kabaretowej formie. Podróż w czasie 3 aktorów, podczas której są oni świadkami przełomowych dla ludzkości wydarzeń: epidemii, rewolucji, pogromów i wojen. Na scenie pojawią się m.in.: Leonardo da Vinci, Napoleon, Stalin oraz kosmonauci.

„Obserwuję Cię” („I Ty zostaniesz Chińczykiem”)

Żartobliwa opowieść nawiązująca do stwierdzenia, że co piąty człowiek żyjący na Ziemi jest Chińczykiem. Być może opanowanie świata przez Chiny to tylko kwestia czasu i warto już teraz do tego się przygotować? Niezależnie od rasy, wiary i poglądów, twórcy spektaklu za pomocą sprytnego humoru pokażą jak stać się Chińczykiem, przynajmniej w myśleniu.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 796 550 570, scenawspolczesna@gmail.com. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny do 18/06/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Scena Współczesna

Wybierając się do teatru zlokalizowanego w Śródmieściu, należy przygotować się na potężne wstrząsy i wybuchy śmiechu. Przy pomocy kabaretowych form i żartobliwego momentami wręcz prześmiewczego tonu, artyści podstępnie przemycają porcje konkretnej wiedzy. Można tam zatem zobaczyć Dawida i Goliata walczących na ringu czy Salomona śpiewającego przebój w stylu Jerzego Połomskiego. Otello rapuje, a Makbet chwyta za góralską ciupagę.

Teatr Scena Współczesna przybliża widzom również dramaturgię współczesną. Na jego deskach premierę miało już wiele sztuk, m.in.: „Pterodactyle” Nicky'ego Silvera czy „Disco Pigs” Endy'ego Walsha. Ponadto co roku przybywają tutaj teatry tańca z całego świata, aby wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania.