Salon Fryzjersko-kosm."Uroda i Styl"

Snycerska 3, Łódź

Bezbolesna depilacja laserowa Dual Lase SPTF+ od 199,99 zł w Salonie Uroda i Styl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesna technologia lasera Dual Lase SPTF+ charakteryzuje się bezbolesnym usunięciem owłosienia i wysoką skutecznością (98,8%)

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
DorotaTOP REVIEWER
9 Oceny7 reviews
październik 27, 2020
Profesjonalizm pod każdym względem
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
październik 3, 2020
Szczerze polecam! Wspaniała, budząca absolutne zaufanie Pani Kosmetyczka, z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta, wszystko wytłumaczone, wyjaśnione i doradzone. Czuję, że trafiłam w dobre ręce :-) Atmosfera w salonie bardzo sympatyczna, swobodna, same zabiegi falami rf zdecydowanie godne polecenia - już po pierwszym odczuwa się zmianę w napięciu skóry.
A
AnnaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
61 Oceny44 reviews
październik 2, 2020
Opinia dotyczy kosmetyki a nie fryzjera, Pani Paula to świetna specjalistka, przyjaźnie i pozytywnie nastawiona do klientek posiadająca dużą wiedzę w swojej branży, którą znakomicie potrafi przekazać obsługiwanej klientce. Zabieg niezwykle przyjemny i skuteczny.
A
Anna
2 Oceny1 reviews
listopad 13, 2019
Profesjonalna obsługa, wszystko dokładnie omówione, człowiek wychodzi zadbany i zadowolony. Polecam! 😊

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Depilacja laserem SPTF+:

  • 199,99 zł zamiast 495 zł za 5 zabiegów na małą partię ciała,
  • 299,99 zł zamiast 995 zł za 5 zabiegów na średnią partię ciała,
  • 459,99 zł zamiast 1645 zł za 5 zabiegów na dużą partię ciała.

Małe partie do wyboru: skronie, policzki, górna warga, baki, uszy, dłonie, linia biała, stopy, kolana, owłosienie wokół brodawek piersiowych.

Średnie partie do wyboru: broda, szyja, kark, pachy, dekolt (kobiety), bikini średnie, ramiona, przedramiona, brzuch (kobiety).

Duże partie do wyboru: pośladki (kobiety), łydki (kobiety), plecy, uda, tors (mężczyźni), brzuch (mężczyźni), pośladki (mężczyźni), łydki (mężczyźni).

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Dodatkowe informacje:

  • nazwa lasera: Dual Laser sPTF+
  • liczba rekomendowanych zabiegów: 6
  • czas trwania zabiegu: do 30 min

Podczas zabiegu światło PTF przechodzi w głąb naskórka do skóry właściwej, gdzie jest selektywnie absorbowane przez melaninę oraz włosy i ich cebulki. Energia skierowana do korzenia włosa błyskawicznie podnosi temperaturę melaniny i doprowadza do jej rozkładu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii można osiągnąć lepsze rezultaty niż przy zabiegach IPL czy E-light, a do uzyskania oczekiwanych efektów potrzeba mniejszej liczby zabiegów.

Salon Uroda i Styl

Prowadzone przez stylistkę Jolantę Kaczmarską studio Uroda i Styl to miejsce, gdzie przy pracy wykorzystuje się kosmetyki i produkty wysokiej jakości, m.in. fryzjerskich marek Matrix i L’Oréal czy preparaty firm Thalgo, Bielenda i OPI. Tutaj wyszkolony personel zadba o skórę dłoni i paznokci, kosmetolog posłuży radą przy zabiegach na twarz i ciało, a salon fryzjerski – poza szerokim wachlarzem usług podstawowych, wykona również zabiegi regeneracyjne czy masaż skóry głowy.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Realizacja: pon.-pt. w godz. 10-19, sob. w godz. 9-14.
Konieczna rezerwacja tel. 42 654 40 20 lub 664 040 461.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Fryzjersko-kosm."Uroda i Styl"