Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Salamantra

ul. Garwolińska 4A/U2, Warszawa

Masaż leczniczy z konsultacją od 44,99 zł w gabinecie Salamantra

Wybierz opcję

Wyróżniki

Leczniczy masaż to sposób na zniwelowanie bólu kręgosłupa, redukcję napięcia mięśniowego, poprawę postawy i pomoc przy rehabilitacji

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30, 60 min
  • dostępne masaże: leczniczy

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 12 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salamantra

Zlokalizowany na warszawskiej Pradze salon to miejsce, gdzie można znaleźć coś dla ciała i dla ducha. Salamantra tworzona jest przez specjalistów w dziedzinie jogi, masażu, medytacji, muzykoterapii i treningach twórczości dla dzieci. Na miejscu odbywają się również warsztaty i kursy rozwojowe oraz koncerty muzyki relaksacyjnej.