Sala Koncertowa Fryderyk

Podwale 15, Warszawa

Bilet na dowolny Koncert Chopinowski dla 1-2 osób w Sali Koncertowej Fryderyk

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ciekawa propozycja na spędzenie wieczoru z kulturą dla miłośników muzyki wybitnego polskiego kompozytora

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • Bilet na dowolny Koncert Chopinowski dla 1 lub 2 osób
  • Kiedy: codziennie, we wszystkie dni tygodnia o godz. 19
  • Gdzie: Sala Koncertowa Fryderyk, Podwale 15, Warszawa

Sala Koncertowa Fryderyk jako jedyne miejsce koncertów Chopinowskich w Warszawie znalazła się w broszurze Warszawskiej Organizacji Turystyczej „Warszawa Luksusowa””

Koncert Chopinowski

Koncerty maja formę XIX spotkań muzycznych. Odtwórcami kompozycji Fryderyka Chopina są absolwenci i profesorowie prestiżowych akademii muzycznych, takich jak: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, nowojorska Juilliard School, londyńska Royal Academy of Music, Konserwatorium w Moskwie czy francuski Conservatoire de Paris. Przedstawią oni własne interpretacje utworów pianisty m.in. Etiuda c-moll op. 10 nr 12 zwana Rewolucyjną, Heroiczny Polonez AS-dur op. 53, Preludium Des-dur op.28 nr 16 zwane Deszczowym.

Koncerty składają się z dwóch części, przedzielonych krótką przerwą podczas której goście są częstowani lampką wina musującego.

Czas trwania koncertu: 1 godzina

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 808 660. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kasa biletowa otwarta w godz. 16:30-18:30. Groupon należy wymienić w kasie na bilet nie później niż 24 godziny przed konkretnym koncertem. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Sala Koncertowa Fryderyk

Zlokalizowana na Starym Mieście w Warszawie sala koncertowa mieści się w kamienicy z XIX wieku. Luksusowe wnętrza z gipsowymi sztukateriami, kryształowymi lustrami, żyrandolami i stylowymi dekoracjami inspirowane są postacią Fryderyka Chopina, wybitnego polskiego kompozytora i pianisty. Odwiedzający to miejsce goście mogą uczestniczyć w koncertach, które organizowane są codzienne o godzinie 19:00.