Royal Thai Spa

Badylarska 21, Warszawa

Walentynki: Królewski masaż dla 1-2 osób w Royal Thai Spa (do -28%)

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Kompleksowy zabieg całego ciała, który łączy w sobie elementy refleksologii, masażu leczniczego, masażu olejkami oraz masażu relaksacyjnego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut

Masaż królewski:

Zabieg całego ciała który łączy w sobie wiele tajskich techniki masażu. Opracowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych masażystek w taki sposób, aby można było podczas jednej sesji skorzystać z pełnej gamy dobrodziejstw masażu tajskiego.

Łączy w sobie elementy refleksologii, masażu leczniczego, masażu tajskiego klasycznego, masażu olejkami oraz masażu relaksacyjnego. Zwieńczeniem tego królewskiego masażu jest masaż głowy.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 919 999. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupony można realizować w dniach wtorek-piątek. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Royal Thai Spa

Tajlandia oczarowała właścicieli salonu egzotyką, zapachami i smakami do tego stopnia, że postanowili swoim klientom podarować trochę z jej wyjątkowości. Dzięki temu studio jest miejscem, gdzie można się zrelaksować, serwując swemu ciału tajski masaż wykonywany przez specjalistów prosto z Tajlandii.