Royal Body Clinic

Orłowska 74/1, Gdynia

Do 34% zniżki na: Drenaż limfatyczny z sauną w firmie Royal Body Clinic

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Odchudzanie, poprawa krążenia, redukcja cellulitu, usunięcie nadmiaru wody, usunięcie tkanki tłuszczowej, odprężenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1 zabieg drenażu limfatycznego plus sauna - redukcja tkanki tłuszczowej i usunięcie nadmiaru wody w organizmie

8 zabiegów drenażu limfatycznego plus sauna - resukcja tkanki tłuszczowej i usunięcie nadmiaru wody z organizmu

10 zabiegów drenażu limfatycznego plus sauna - redukcja tkanki tluszczowej i usuniecie nadmiaru wody z organizmu

Presoterapia zwana inaczej drenażem limfatycznym, jest to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na nasz układ krążenia, zarówno limfatyczny jak i krwionośny.

Odpowiedni ucisk struktur naczyniowych i limfatycznych podczas zabiegu drenażu pobudza cały układ krążenia do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, przyspiesza eliminację zbędnych płynów, obrzęków oraz zalegających odpadów metabolicznych (toksyn).

Drenaż limfatyczny jest jedną ze skuteczniejszych form działania w zwalczaniu cellulitu i otyłości miejscowej, lecz jej korzyści może odczuć każdy. Pobudzony do regeneracji drenażem limfatycznym organizm odwdzięcza się nam także poprawa samopoczucia i efektem "lekkości" ciała.

W rezultacie znacznego przyspieszenia przemiany materii, organizm wydala z poddawanych zabiegowi miejsc nie tylko wodę, lecz także metale ciężkie oraz wiele innych toksycznych substancji. Sauna rozbija miejscowo tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę oraz wspomagana cyrkulację płynów ustrojowych. 

Warunki

Dodatkowa opłata za Balsam do BoddyWrapping w wysokości 20 zł. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 531 874 770. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Royal Body Clinic

Zlokalizowany w Gdyni profesjonalnie urządzony i luksusowy gabinet medycyny estetycznej cechuje indywidualne podejście i troska o klienta. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi można tu osiągnąć wymarzone efekty, a przy tym spędzić miło czas w przyjemnej atmosferze. Specjalnością Royal Body Clinic są zabiegi wyszczuplające, modelujące i ujędrniające (np. kriolipoliza, drenaż limfatyczny, liposukcja kawitacyjna), a także regenerujące i odmładzające (vacum RF, elektrostymulacja) oraz usuwanie tatuażu.