Rolminex. Szkoła kierowców

Osiedle Centrum D 7, Kraków

Do 25% zniżki na: Kurs prawa jazdy w Rolminex. Szkoła kierowców

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Kurs ADR to przyszłość i większe zarobki do 50%. Uprawnienia międzynarodowe. Oferta skierowana do kobiet.

O tej ofercie

Kurs ADR Kraków - przewóz towarów niebezpiecznych na cysterny / Odnowienie uprawnień ADR

Kurs ADR Kraków - zajęcia teoretyczne i egzamin.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są na os. Centrum D Nr 7 vis a vis Nowohuckiego Centrum Kultury. Uprawnienia na przewóz towarów cysterną są międzynarodowe. Informacje o szczegółach uprawnień ADR, zakres kursu i dostępne terminy jest dostępny w zakładce rolminex/zawodowe/Kurs ADR. Kurs kończy się egzaminem państwowym organizowanym przez Komisję Marszałka Małopolskiego w naszym budynku.

Na kursie poznasz: wyposażenie pojazdu w sprzęt ADR, obowiązki kierowcy i kary ADR, prawidłowa interpretacja Umowy ADR i wiele innych tajników bezpiecznego przewozu.

Wymagania do uczestnictwa w kursie ADR Kraków:

  • ukończone 21 lat,
  • prawo jazdy co najmniej kat. B,
  • ukończony kurs ADR podstawowy nie wcześniej niż 6 m-cy przed rozpoczęciem kursu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://rolminex.com.pl/kurs-adr/. 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Limit grouponów na wizytę: 1. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obejmuje Kurs ADR - dodatkowy przewóz cysterną. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Rolminex. Szkoła kierowców

Rolminex. Szkoła Kierowców Kraków- Nowa Huta. Wszystkie kategorie prawa jazdy. Szkolimy również kierowców zawodowych na kursach ADR oraz na kod 95.

Tradycje od 1989r. Posiadamy ustawowe uprawnienia do szkolenia przez internet offline.

Pełna oferta na stronie www.rolminex.com.pl