zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.

Irmar

ul. Makuszyńskiego 19, Kraków

Sprawdzenie stanu samochodu za 69 zł w serwisie Irmar

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:3 dni 05:01:30
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalne usługi, które mają na celu sprawdzenie aktualnego stanu pojazdu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jerzy
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
Zakład nierzetelny. Pojechałem na sprawdzenie ustawionej już zbieżności dla porównania. Pan mechanik oznajmił 'było źle, teraz jest dobrze", to proszę o wydruk komputerowy a tam - przed ustawianiem była odchyłka 0 stopni 1 minuta, po ustawieniu 0 stopni 7 minut (ustawili gorzej jak było) i kierownica nie ustawiona na wprost. Dzwonię z reklamacją i chcę wrócić ustawienie lub odzyskać należność - słyszę : "żadnych zwrotów tylko poprawa ważna 1-2 dni. Proszę kierownika, ale żadne argumenty wadliwie świadczonej usługi do niego nie trafiają i nie chce dać dłuższego terminu na poprawkę jak 3 dni. Uwaga - mechanik robi krótką próbną jazdę z klientem po drogach osiedlowych i pyta klienta czy jest dobrze (pewnie klient wie lepiej od komputera i zawodowca).
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 13, 2022
Dzień dobry. Bardzo miła obsługa. Krótkie terminy. Życzliwy i kompetentny serwis. Polecam zwłaszcza z Grouponem. Serdecznie zapraszam. Piotr.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Moniq
11 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 8, 2022
Kupujesz z grupon licz się z tym, że na miejscu i tak dopłacisz za podgrzanie śrub bo coś nie puszcza przy geometrii i nie można ustawić poprawnie, pożarnym wyłudzanie danych typu do kiedy przegląd i OC jakby to miało znaczenie przy geometrii na pytanie po co te dane usłyszałam taki mamy program… nie polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
E
Ewa
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 3, 2022
nie wykonali usługi, uznali za pierwszym razem że nie odkręcą śrub za sprawdzenie geometrii zapłaciłem za drugim razem przyjechałem z poluzowanymi były po prostu dokręcone dalej nie potrafili tego wykonać jeżeli nie podejmują się odkręcenia dokręconych śrub niech to zaznaczą w swoim ogłoszeniu straciłem wiec czas i pieniądze wiec nie polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
E
edyta
7 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 16, 2021
wszystko bardzo sprawnie, świetna obsługa. Polecam !!!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Sprawdzenie stanu samochodu:

  • sprawdzenie układu zawieszenia (bez kontroli sprawności amortyzatorów)
  • sprawdzenie układu hamulcowego (bez sprawdzania siły hamowania)
  • sprawdzenie układu kierowniczego
  • sprawdzenie stanu podwozia
  • diagnostyka komputerowa (odczyt błędów)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta groupon nie łączy się z innymi ofertami i promocjami w Irmar.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin serwisu. W przypadku dołączenia usługi kasowania błędów obowiązuje dopłata 39 zł. Przy otwieraniu zlecenia konieczne jest okazanie dowodu rejestracyjnego pojazdu. Klient zobowiązany jest poinformować pracowników Irmar o chęci wykorzystania kuponu groupon przed otwarciem zlecenia. W przeciwnym wypadku kupon groupon nie zostanie uwzględniony, a za usługę naliczona zostanie opłata według cennika dostępnego w firmie oraz na stronie www.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Irmar

W skład grupy Irmar wchodzi serwis samochodowy, myjnia parowa oraz agencja ubezpieczeniowa. Zespół tworzą certyfikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wartościami firmy jest transparentność i troska o klienta. Firma pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem, a wszelkie naprawy wykonywane są po telefonicznej akceptacji wyceny. Na usługi serwisowe udzielana jest 6- lub 12-miesięczna gwarancja.