Auto Serwis Zawiła

Zawiła 19a, Kraków

Ozonowanie układu klimatyzacji lub napełnianie układu czynnikiem w Auto Serwis Zawiła

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Ozonowanie wraz z uzupełnieniem czynnika chłodzącego może podnieść komfort podróży

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: ozonowanie układu klimatyzacji lub napełnienie go czynnikiem r134A
  • rodzaj czynnika: r134A

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 364 905.. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 2. Dodatkowe 100 g czynnika w cenie 19,99 zł. W przypadku nieszczelnej klimatyzacji realizacja grouponu nastąpi po wcześniejszej naprawie w serwisie. W przypadku odmowy naprawy lub naprawy w innym serwisie – groupon przepada. Z uwagi na urlop, brak możliwości realizacji do dnia 2 styczeń 2023 rok. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach.

Auto Serwis Zawiła

Firma nieprzypadkowo ma swoją siedzibę w budynku o stalowej konstrukcji – w sprawach zawodowych jej dewizą jest bowiem dotrzymywanie żelaznego słowa, jeśli chodzi o terminowość, precyzję i szybką realizację zamówień. Stąd Auto Serwisowi Zawiła zaufały już takie firmy jak Peugeot, Salon Samochodowy Opel, PKS, Kaefer i Galicja. Od 1989 roku wykonuje ona usługi w zakresie konstrukcji stalowych na terenie całej Polski, jak również prowadzi serwisy samochodowe. Dodatkowo firma zajmuje się konserwacją podwozi, wulkanizacją i naprawą busów.